Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzza végre a kemény szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzza végre a kemény szex?

Figyelt kérdés

Barátommal egy hete szexeltünk utoljára mert egy műtétem miatt most 2 hétig nem lehet. Én megharapdáltam Őt, amit nem szeret, erre mondta hogy akkor most Ő fog engem megszadizni. Szex közben keményen bánt velem, megfogta a torkom, harapott, belenyomta az ujjait a számba, szopatott. Nagyon bejött. Nekem ő az első pasim, de szeretném megélni ezt a szubmisszív énemet.

Hogy kezdjem el neki ezt mondani?

22/L



2023. ápr. 16. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is egy szub lány hozta ki a domináns énemet szóval van ilyen(bár már előtte is fantáziáltam ilyenről, csak nem mertem élőben is megtenni)
2023. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk emlísd meg, hogy a múltkori eszméletlen jó volt és szeretnéd ha még keményebben megbaszna, ledominálna. Ha van egy kis töke, szétkúr.
2023. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. egyszerűen elmondod neki, hogy mennyire élvezted, amit a múltkor tett veled.

Vagy megírod neki, talán úgy még izgalmasabb.

2023. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Gondold át mire vágysz. Ültesd le és mond el neki.
2023. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Harapdáld meg megint és akkor legközelebb is lesz kemény menet😉

Komolyra fordítva a szót tök jól leírtad itt. Szóval szó szerint így mondd el neki nyugodtan.

2023. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg felesleges ezt előre megbeszélni. Az snassz. Szex alatt mond meg neki hirtelen hogy mit akarsz és kész.
2023. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy ide leírtad - megkéred hogy legyen egy kicsit keményebb, mert a múltkor is mennyire élvezted amikor csinálta. Nem túl bonyolult mutatvány :)
2023. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írok és én is ezt kedvelem inkább. Sajnos én azt tapasztalom sok esetben, hogy ez habitus kérdése a pasiknál, van akiben megvan ez, van akiben nincs. Aki nem tud dominálni és nem szereti keményebben a szexet, azt nehéz rávenni erre. De ha nyitott erre a barátod, akkor meg nagyon könnyen rá tudod vezetni.


Nyilván a kommunikáció sokat segít, de nem a legizgalmasabb ha ezt alaposan megbeszélitek, jobb ha spontán jön és pár szóból megértitek egymást. Fontos, hogy te is rendeld alá magad, és legyél elesett, áldozat szerű előtte, játssz rá a szerepedre. Nyújtsd hátra a kezed magadtól, hogy kulcsolja össze, térdelj le elé magadtól és ne használd a kezeid közben, nézz a szemébe. Ilyesmikre gondolok, ezek ki kéne hogy váltsák belőle a dominanciát.

2023. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!