Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor élveztetek el utoljára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor élveztetek el utoljára álmotokban ? Emlékeztek az álomra ? Mi történt benne ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos én csak álmodtam, hogy elélvezek álmomban... az is jó érzés volt, csak hát amikor felébredtem, már nem örültem annyira. Egyébként egy gyermekkori szerelmet dugtam meg álmomban.
2023. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Én lovagoltam egy pasin álmomban. Nem tudom ki volt az. Csak hogy irtózatosan heves volt a szex.

Hogy fizikailag is elélveztem-e azt nem tudom. De az álomban igen erőteljes volt az érzés

2023. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pillér2 ***** válasza:
67%
Megerőszakoltak.
2023. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Arra keltem fel hogy épp élvezek el

Nem volt kellemes hasam moshattam le meg ágyneműcsere

2023. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Én arra ébredtem reggel h csiklóorgazmusom van, mármint közben. Nagyon durva volt, az álomra nem emlékszem
2023. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pillér2 ***** válasza:
69%
Nekem is intenzívebb így az orgazmus, bár minden reggel erre kelnék😂
2023. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!