Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom lábfétises és más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom lábfétises és más nők lábát is megmasszìrozza az megcsalásnak mondható? N

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A te párod, döntsd el te, hogy neked annak számít-e.
2023. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan ez volt a legjobb az összes közül?
2023. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen annak
2023. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Hogy kerül olyan közeli viszonyba más nőkkel, hogy a lábukat masszírozza?
2023. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Családtagjaimra gondolok.
2023. ápr. 19. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mint egy lábimádó férfi mondom: nézni szabad, de tapizni nem. A páromnak nem férne az bele, hogy más nők lábához nyúlkálnék. Már eleve nehéz egy olyan nőt találni, aki elfogadó ezzel a fétissel kapcsolatban... a párod meg kockára teszi a kapcsolatotokat. Tudasd vele, hogy mennyire rosszul esik neked a dolog. Ha ennek ellenére is tovább csinálja, akkor tudod mit kell tenned.
2023. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Családtag esetében nem hinném, bár függ attól is, hogy a másik fél hogyan reagál erre?
2023. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ferfi vagyok. Wn is labimado vagyok o engedi szereti ugy h igy az ove marad.tudja ha nem engednem mennek mashoz. Ha nem engeded evidens h mashoz megy ha engeded s ugy akkor már telleg beteg
2023. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van lábfétisem és kapcsolatom is, és gyakran kérek inkább egy kis lábmunkát más nőktől mint pénzt, szerintem ez nem megcsalás
2023. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bill ***** válasza:

Na mi a helyzet, megnézted a Ponyvaregényt?


Ha komoly a kérdés akkor nézd meg.

2023. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!