Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha tinikoromban kimarad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha tinikoromban kimarad a szexuális élmény?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 06:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem baj.
2023. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Feltételezem, pasi abs.


Bajnak nem baj, csak hátránnyal indulsz.

Ha szexeltél 18-19 évesen egy veled egykorú lánnyal érettségi előtt/után nem sokkal, akkor tapasztaltan, magabiztosabban léphetsz ki az életbe.

Ha viszont nincs szex, akkor ez az élmény kimarad, és huszonévesen kell pótolnod.

2023. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
*pasi vagy
2023. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Jani Belucci ***** válasza:
61%
Nem maradtál le semmiről. Nagyon sokan csak a 20-as éveikben veszítik el.
2023. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az a legfontosabb dolog az életben. És már sosem lehet bepótolni.

Én is így jártam

2023. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Már mi a faxért lenne baj??????????

A szexualitás fontos, de nem a legfontosabb. Minden embernek másképp zajlik az élete, más ütemben fejlődik, érik. Stb

Attól, hogy Kiss Misi 16 évesen már kefélt, nincs előírva sehol, hogy minden másik 16 évesnek is kell. Ha agyatlanul rohansz valami után, frusztrált leszel.

Éld a magad életét, fejleszd magad, vedd észre az apró örömöket.

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem, és nem érzem, hogy bármiről lemaradtam volna. Minden ideális volt. Minden alakult magától.

Csak ne ez legyen a vezérfonalad, mert elriasztod vele a csajokat

2023. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlenül baj, de azért elég jó élményekert szerezhetsz. Én 16 évesen veszítettem el, párkapcsolatom is volt, teljesen másként láttam akkor a világot, mint ma, és azért jó belegondolni, hogy érzelmi, emberi és párkapcsolati szempontból is fejlődtem. Teljesen más volt akkor, mint most, de jó több élményt is szerezni.


24/F

2023. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Hátránnyal indulsz mert zárkozott leszel..Rengeteg 20+ csaj szüzessegét vettem már el..35 vagyok viszont utána végre bátrabbak lesznek,s sokan egy tapasztalttal szeretik elveszteni aki ad egy mértéket nekik.
2023. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

#6


A példád rossz, mert a 20 éves kor nagyon-nagyon közel van a tini korszakhoz. Pár hónapon múlt, hogy nem tiniként vesztetted el te is.

Akkor lennél hiteles a "nem érzem, hogy bármiről lemaradtam volna" szöveggel, ha 28 évesen vesztetted volna el, mint például én.


Te is tudod, hogy a kérdés nem ilyen esetekről szólt.

2023. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az a normális. Józan ember házasság előtt nem vétkezik a szex-szel. F
2023. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!