Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha ideiglenesen összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ideiglenesen összejönnétek egy kis péniszű férfival mennyi időt bírnátok ki? Mennyi idő múlva szakítanátok vele vagy csalnátok meg? Vagy már az első szex után vége lenne?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ideiglenesen, vagy hosszabb távon? Az ideglenes kapcsolat az nálam eleve úgy indul, hogy bármikor kuka lehet és ebben nem a farka mérete dönt, hanem sok midnen más...


De, hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak 9-22 cm elég széles sprektumon mozogtam már. Ha nyelvel, kézzel tudja kompenzálni én elvagyok egy 10 centissel is, análhoz kifejezetten jobb a kisebb. Ha szőrtelen szopni és mélytorkozni is jobb egy kicsivel.


34N

2023. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Itt tényleg ez a mániája minden második férfinak?

Egy nő nem egy kis farokkal vagy nagy farokkal jön össze, hanem a férfival, akit normál esetben szeret.

És ha csak nem valami szélsőséges a mérete, akkor k€rvára nem fogja érdekelni hogy mekkora.

Nem fog vonalzóval vagy mérőszalaggal neki kezdeni a szexhez, hogy meg van-e az átlag méret vagy nincs, felejtsétek már ezt el.

2023. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem eddig mindegyik csajomat érdekelte. Kb. a második legfontosabb dolog a pénz-autó-lakás háromszög után nekik.
2023. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért riherongyokkal kezdesz? Cicit is veszel mindnek?
2023. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 van egy haverom aki edzőterembe jár. Edzeget is, de nem kigyúrt, olyan átlagosan sportos. Ő az aki mindig azon sír, hogy a csajoknak csak a lóvé számít, a kocsi meg a lakás. Mondtuk már neki, hogy ne a teremből válogasson magának töltött kacsaszájú picsákat, de nem hallgat ránk. 3 éve nincs nője, mert amúgy csóró közalkalmazott...
2023. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ideiglenesen jöttem vele össze, feleségül is mentem hozzá.

Ellenben megcsaltam, bár semmi köze nem volt a méretéhez, mással voltam gondok. Szóval nem a méret számít egyáltalán, hanem az ember aki mögötte van.

2023. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
a férjemnek 12 cm, én sem a mérete miatt csaltam meg, hanem azért mert elkezdett inni és egy részeg semmirekellő fasz lett
2023. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem érdekelt a méret sohase. Nem az számít, hanem hogy milyen ember.

Méret miatt max akkor szakitottam volna, ha akkora ami már nem fér belém, vagy ha állva akkora mint a hüvelykujjam. De utóbbinál nem biztos, ha minden más passzol.


Aki ilyeneken agyal, annak szintén szóba se jöhet D kosár alatti nő, max alkalmira?

2023. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 én pl. mell mániás pasas vagyok, D kosár alatt nem igazán tetszik a nő, fel sem izgatnak szexuálisan. Minél nagyobb és lógos annál jobb. Mi pasik máshogy vagyunk bekötve és emiatt a gondolkodásunk miatt hisszük azt, hogy a nőknek is farok méret számít mint pl. nekünk a mell vagy a segg méret.
2023. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasi ki tudja elégíteni, boldoggá tenni akkor nem "cserélik le". Eme tulajdonságok meg nem méretfüggőek.

Ha viszont ezekben nem jeleskedik akkor úgyis pattintják tökmindegy mekkora a mérete.

2023. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!