Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom szinte 5-10 perc alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szinte 5-10 perc alatt el megy , pedig én még bőven bírnám. Utána már ég neki és fáj is , ahogy állítja. Tényleg egy nő ilyen hamar el tud menni? F/28

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg.
2023. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehet ilyen hamar nőként is elélvezni. Ha fájsz neki lehet te vagy túl nagy vagy vastag. Olyankor lehet hagyni egy kis pihenőt, hogy az izmok újra lazábbak legyenek.
2023. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát rendszerszintű kérdés, de nem a gyakori működésének rendszerével kapcsolatos :D

(pillanatnyilag a gyik kategóriában van)

2023. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A méretem átlagos (16 cm) és normál vastagságú. A szíve olyankor majd ki esik , érzem, akkor csak nem játsza el hogy végezzen minnél gyorsabban.
2023. ápr. 20. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
#4 értem, hogy átlagos méret, de mi van ha NEKI nem? Lehet hogy ami normál vastag az neki túl vastag? Vagy ami normál méret az neki túl nagy? Nem minden hüvely egyforma. Az egyikbe még a 2 ujjad se férne be, a másikba meg simán harangozol.
2023. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5: Teljesen igazad van persze. Egyébként szűknek is érzem, és az aktus után gyakran pina pukizik.
2023. ápr. 20. 12:28
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem egyformák a nők sem, van akinél tényleg 5-10 perc. Tipp: több előjáték a részedre (orál), avagy utána kézzel-szájjal befejezi.
2023. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez nálunk is így van annyi extrával hogy párom nő létére "egylövetű" ha egyszer aznap már volt szex akkor neki kellemetlen érzés, és nem is nedvesedik, miközben meg az első alkalommal meg szinte a lábain folyik le annyira fel tud izgulni.

Szóval van ilyen, szokj hozzá és alkalmazkodj.

2023. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is ez a helyzet.
2023. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy nem vagyunk egyedül. Én maximálisan el fogadom így persze, de orált nem ad nekem mert nem szereti csinálni. Én pluszba szoktam nyalni na akkor 5 perc is elég már el megy.
2023. ápr. 20. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!