Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Diszkóban, szórakozóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóban, szórakozóhelyen hogyan működik a szex?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy kimentek a budiba.


De eleve ilyenkor melyikben mennek?

Kidobók nem ugatnak?


2023. ápr. 20. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Gusztustalan budiban szexelni. Ha mindenképpen akarnák szexelni valami palival akkor tuti nem budiban vagy a szórakozóhelyen csinálnánk
2023. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát discoba amúgy is nagyon sokan vannak szóval könnyen betudtok gyorsan surrani a mosdóba ,a kidobók nem veszik észre. Szerintem a férfi mosdóba ilyenkor jobb bemenni mert a fiúkat nem érdekli az hogy ki megy be. Viszont a lányok képesek megszólni hogy minek megy be egy férfi egy női budiba.
2023. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Hat ha mar vegkepp wc akkor noi, egy fokkal higienikusabb ( ertsd van wc deszka amire le lehet ulni) masreszt minden wc angol es nem a sok piszoar mellett van max 2 angol.


Teny h ha addig a pillanatig amig be nem mentek senki vagy alig mentek a wcre akkor amint elkezded tuti h hirtelen mindenki az ajton fog dorombolni h haladj mar mert kellene a hely.


De amugy ha mar mindenkepp buliban akkor menjetek ki egy parkosabb vagy eldugottabb helyre es ott sokkal csendesebb es biztos nem fog hugy meg egyeb szagok terjengeni melletted kozben

2023. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmi pénzért nem szexelnék discoba. Lehet öreg vagyok már hozzá, de gusztustalan, nem higénikus, kényelmetlen, stb... Ha már dugni akarok akkor menjünk egy olcsóbb szobába.
2023. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
De most a diszkónak nem ez lenne a lényege? Hogy elmész, iszol, drogozol egy random emberrel b@szol oszt hajnalba kómásan haza mész. Majd másnap mindened fáj, nem találod a pénztárcád.
2023. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
5.: Egy élet tapasztalatát látom a soraidban. :D :D
2023. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Inkabb bokorban mint wcben

N

2023. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer kúrtam wc-ben egy hostelben, de ott sem tudtuk befejezni az akciót, mivel kopogtattak, hogy mi a fasz van. Szóval soha többet.
2023. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a ruhatárba szoktam bevinni a suncikat, mert ott el tudunk rejtőzni a sok kabát között.
2023. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
patkba szoktunk kimenni, v vmi eldugott helyre
2023. ápr. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!