Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasabb lány alacsonyabb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb lány alacsonyabb fiú felállás, volt már benne részed, ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szép álmok:)
2023. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt. A barátnőm 185 cm magas volt, én meg csak 180. Egyáltalán nem volt kövér, de mégis fura volt első pár alkalommal egy nálam nagyobb testtel "birkózni". Hamar megszoktam, sokáig együtt voltunk.
2023. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Furcsa volt.

Barátságnak indult, egyre több lett belőle. Egy idő után nem zavart.

Ha anyám másképp all a dolgokhoz meg ma is együtt vagyunk.

2023. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Egy magas lánnyal ismerkedtem, mert nem érdekelt a különbség. Kellett nekem ő nagyon, de aztán elképzeltem milyen lenne vele és nem biztos, hogy férfinak tudnám érezni magam mellette.

Pedig nagyon megkedveltem.

2023. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
8 éve ez a felállás 4-5 centi. Egyikünket sem zavarja :) - igen, akadt a családban, akit igen, szóvá is tette. Na, vele nem sűrűn beszélek.
2023. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, minden tiszteletem, teljesen mindegy milyen nemű vagy, őszintén mondom, hogy az ilyen emberektől lesz jobb ez a világ!! Én kétszer egy "olyan" lánnyal voltam, de a második alkalommal az utcán is mutatkoztunk, mert együtt mentünk a "tett" helyszínére, és magasról letojta az egészet, a másik hölgy akivel voltam ( én 170 cm vagyok kb) ő is 180 Cm-nél magasabb volt, laza kapcsolatban voltunk, és amikor egy vidéki nagyváros főutcáján mentünk és furán néztek ránk, direkt átölelt és hosszan megcsókolt. Talán az lehet a titok, hogy én sem éreztem kisebbrendűnek magam, és egyik lány sem éreztette azt, hogy ő több/ jobb lenne csupán a magassága miatt.
2023. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

max 5 centi volt, az is szexkapcsolatban, még így is frusztrált

N

2023. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
170 vagyok, volt tizenegy centivel magasabb barátnőm, nagyon hirtelen, szerettem belé, nagyon nehéz kapcsolat volt, még nehezebb volt elengedni, két évvel a szakítás után is kínlódom miatta. Ehhez mondjuk a magasságkülönbségnek nem sok köze van, illetve tudom, hogy Őt zavarta, engem egyáltalán nem.
2023. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Magas lány vagyok, többször volt alacsonyabb fiúval kapcsolatom, és egyáltalán nem zavart, nem centire mérem az embereket.
2023. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kidöntve minden fa megmászható.
2023. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!