Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ebben a helyzetben, én nagyon félek attól, hogy bekövetkezik?

Figyelt kérdés

Találkoztok egy nagyon szép lánnyal, sokat udvaroltok neki, már lassan bele vagytok szerelmesedve, megy a romantika. Összejöttök végül és elérkeztek a szexhez. De ott kiderül, hogy amint lehúzza a gatyáját nem az van a lába között mint amire számítanál, neki is himbilimbije van.

Én nagyon félek, hogy megtörténik ez velem.

Ui: még nem volt barátnőm.


Ti hogy reagálnátok erre?


2023. ápr. 24. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez mekkora kamu! 🤣🤣🤣🤣
2023. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg nem lenne a feleségem. A szexet viszont nem utasítanám vissza.
2023. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Tapizni is szoktam úgyhogy hamarabb kiderülne
2023. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi. Nagy valószínűséggel randa lesz a puncija. Ez is eléggé lelombozó. Nem is kell oda más!
2023. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát haver akkor az sz.pás 😂 de azé' gondolom nem vagy annyira amatőr hogy ne ismerd fel a melegeket. Amúgy ha látják nagyon rutintalan inkább megmondják az illetőnek hogy hellóka, van némi csalafintaság. Nem akarnák ők sem beleszaladni abban, hogy az adott pillanatban kezdjen el fújjolni valaki.
2023. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én meg belegondolok, hogy fekszetek az ágyon, lehúzza a gatyádat és elkezdi szájjal bekapni. Majd te odanyúlsz neki látlatlanba, hogy megsimizd, erre 2 vaskos golyót érzel a markodba meg egy cerkát ami az alkarodat csapdossa.

Ilyen félelmeim vannak.

2023. ápr. 24. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A kettessel és a négyessel értek egyet.
2023. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ébredj fel!!!!!!!
2023. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!