Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szex közben, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szex közben, vagy önkielégítésnél vagytok képesek jobban elengedni magatokat ?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy melyiknél érzed inkább, hogy semmi gátlásosság nem marad benned ?
2023. ápr. 25. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az utóbbi
2023. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Masztinál nyílván mivel egyedül vagyok, nem érdekel semmi, ezért akkor teljesen elengedtem magam. Viszont az hogy szex közben valaki másra is figyelek, attól függetlenül is elengedem magam teljesen.
2023. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben.
2023. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szex közben,eljön egy pont amikor már megszűnik körülöttem a világ és csak élvezem.Masztinál nem is tudok annyira izgalomba jönni,csak magamnak csinálom az teljesen más ,mint a szex.
2023. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő
2023. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!