Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nőkm milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nőkm milyen érzés volt először pasit ujjazni?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem, akik próbálták már a dolgot.

2023. ápr. 25. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Fura de akkorát élvezni pasit meg nem lattam xd
2023. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyessel egyet ertek

En szoptam es kozbw ujjaztam de elotte kinyaltam ott paromat es nagyon nagyot elvezett azota ez nalunk eleg suru

Mindketten szeretjuk

2023. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Bárcsak nekem megtenné egy nő,ha lenne ilyen valaki...


Szingli pasiként írom ezt!


Valamikor volt benne részem,de már csak foszlány emlékeim vannak,ezért is nagyon vágyom rá!!!

2023. ápr. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkorát még nem láttam élvezni a páromat, azóta is szoktunk csinálni, becsusszan 1-2 ujj néha. :) Szeretem a teste minden részét és imádom, amikor látom rajta, hogy élvezi.
2023. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mit nem adnék egy ilyen szeretoert.
2023. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Életem legnagyobb és legjobb orgazmustá prosztatamasszázzsal kiegészítve értem el.

Kár, hogy a lányok többsége ódzkodik tőle.

febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem többször van benne részem, a mostani szexkapcs.-ban elég bátor és kisérletező a lány, sokszor benyúlt már nekem hosszú szopás közben, kb 30sec és el is élvezek.

Sőt egyszer 69-ezés közben csinálta, miközben csipkebugyin keresztül pisilt az arcomba de valami brutál sokat sokáig.

máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uhh,egy illyen nő nekem is kellene,amilyet a 7-es leírt!


Én szingli,hetero pasi vagyok!

máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!