Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi 15 percig tartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi 15 percig tartó aktus után is tudta folytatni, miután már elélvezett, majd 6-8 perc múlva ismét elélvezett és csak aztán 2-3 perc múlva lankadt le neki, akkor bevett valamit vagy lehetséges ilyesmi anélkül is?

Figyelt kérdés
Eléggé fel volt izgulva az igaz…

2023. ápr. 26. 18:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát kb. 20 percen keresztül végig állt neki, nagyon és 2 alkalommal élvezett el és csak a második után kezdett el lankadni.
2023. ápr. 26. 18:55
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell ehhez szedni semmit, elég ha nagyjából kellemesen sportos és megfelelően kíván
2023. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
A két elélvezés azért elég furcsa ilyen rövid idő alatt, de meredvedésben szerintem semmi furcsa sincsen. A farok addig merev marad amig ingerlik, akkor is ha elélvezés után az kissé kellemetlen fájdalmas.
2023. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom vérpémisze van. Ez nem olyan nagy kihívás. Ehhez nem kellett bevenni semmit. 30/F
2023. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Fiatal korban nem kell ehhez bevenni semmit, s nem csak 2 "menet" megy egymás után hanem akár több is. Később meg egyénfüggő, van aki egymenetes, van aki alapból több. Nem vagyunk egyformák.
2023. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem is azt állítja, hogy a nászéjszakán 3 szor mentem el benne. Lehet, hogy csak álmodta, én már nem emlékszem. Az ugyan igaz, olyankor, amikor ki voltam éhezve, ment a kettő egymás után. Minden- napos együttlét esetén az ember nem töltődik fel másnapig. Bár legény koromban volt, hogy kivertem egy nap 10x, de az nem rendes szex. Az jobban lefáraszt.
2023. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Amikor kiéhezett voltam, 8x is el tudtam élvezni egymás után pár perces szünetekkel. Végig kemény tudtam maradni, csak a sperma fogyott el. Több mint egy óra. Szexen belül a 2-3 orgazmus nővel simán elérhető. 20-30 perc, vállalható. Sokszor az exem előbb kifáradt, és egy orgazmus után is érzékennyé vált a puncija. Szóval nem kell ehhez feltétlen szedni semmit.
2023. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Létezik ilyen. Én egy szeretkezés alkalmával 2-3 orgazmus után érzem, hogy rendben vagyok.
2023. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jó csaj vagy, aztán nincs ezen mit csodálkozni :D
2023. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
valszeg bevett valamit, barmelyik sarkon lehet kamagrat venni
2023. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!