Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexuális együttlétünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexuális együttlétünk lesz a pasimmal, ezt előre megbeszéltük. Holnap délután jön fel hozzám. Azt akarom tudni, hogy mit főzzek neki? Milyen kajával lepjem meg ami illik egy szexes estéhez? Rendelni nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Rendelni nem szeretnék mindenképpen én akarok neki főzni. Szerintem ha én készítem el az személyesebb és jobban fog kívánni szexuálisan is.
2023. ápr. 26. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
A kaja és a szex teljesen más szükséglet. Csinálj valami könnyedet, hogy legyen utána kedve szexelni is még. Én most kínai étteremben kapható pálcikára szúrt húsgolyót kívànnék olvasztott sajttal leöntve. Két pálcika 2x4 golyócska pont elég laktató lenne, és utána mehet az adok kapok. 30/F Valami hideg innivalót kívánnék hozzá. Sommersby például. Nekem most ez lenne a nyerő kombó.
2023. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Csülkös bableves szilvakompóttal, madártej.
2023. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
kelkáposzta főzelék, vagdalt hússal
2023. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Apró darabokra szaggatott dióba-cukorba megforgatott rétegesem összerakott kelt tészta
2023. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Lövésünk sincs mi a kedvenc kajája, szóval tőle kérdezd meg. Mondjuk hagymásat biztos nem csinálnék.

Amúgy baby, a pasid nem a kaja miatt megy, annak örülne a legjobban ha egy szál szexi ruciban fogadnád nedves p.ncival tettrekészen és hidd el beérné a száraz pirítóssal is 😂

2023. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Burgonyanégyzetlevest és kolbászos spenótot.
2023. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Bugyiból kirántott p.ina.
2023. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne kelt tésztát (pizza vagy hasonló), mert elnehezíti a gyomrot. Szintén nem jók a nehéz kaják sem.


Fehérje legyen benne meg rost, azaz pl egy vegyes saláta grillezett sajttal vagy valami hal. Mellé egy pohár bor.


De szerintem ne "lepd meg" a kajával, hanem tudjon róla, hogy vacsival várod, úgy készüljön. Azaz, ne egyen előtte, meg ne is arra számítson hogy azonnal menet van a hálószobába. Magyarán, mindennemű olyan szitut kerüljetek el ami kínos lehet.

2023. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szex előtt nyilván szükség van megfelelő mennyiségű szénhidrátra és fehérje is, de a rost bevitel és az elegendő víz fogyasztás is elengedhetetlen.
2023. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült? Nem a kaja, hanem az első szex 🙂
2023. ápr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!