Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába szexelsz (azt is ritkán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába szexelsz (azt is ritkán szinte), igazából még sem érzed magad kielégítve mert kevés a szex?

Figyelt kérdés
Ezt föleg a házasoktól vagy hosszú ideje, kapcsolatban élőktől kérdezem.

2023. ápr. 27. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ha kevés a szex akkor kielégítetlennek érzed magad. Hiába eszel, de ha csak 3 naponta akkor szinte folyton éhesnek fogod érezni magad.
2023. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szex, csak nagyon ritkán, persze hogy kielégítetlenül érzed magad. Attól hogy más téren minden vágyod teljesül, attól ez még ott marad.
2023. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Már egy év összeköltözés után megvan ez nálunk. Heti 1 szex van, az már jó, de nem is kívánom gyakrabban, mivel unalmas, pedig az elején rendkívül izgalmas volt. De mintha kicserélték volna közben a barátnőmet, csak fekszik, max 2 póz van, mindig ugyanaz minden. Pedif próbálok én is mindent megadni neki, de sokszor már látom hogy nehezére esik csak, ha valami pluszt akarok.
2023. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mélybenyomás ***** válasza:
100%
Ha nincs szex, vagy kevés, vagy nem kielégítő, akkor persze, hogy kielégütetlenül érzed magad. Néha én is így érzem magam.
2023. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. 10 év kapcsolat és 4 év házasság után havi egy, nagyon max két szex van, az is többnyire "kutyában": én pizizek ő meg halottnak tetteti magát.

Teljesen elmúlt a korábbi izgalom. Nekem hetente kétszer lenne igényem rá, de folyton csak elutasít. Amikor néha rááll, akkor is "legyünk már túl rajta" alapon, csak fekszik, mint egy fadarab, semmi szenvedély, totál passzivitás. És mindig csak az ágyban, mindig csak missziben vagy néha hátulról, de pl sosem ül rám, pedig tudja, hogy az lenne a kedvencem. A hálószobán kívül pedig soha.

És neki ez így tökéletes, mert nem kívánja többször, az meg, hogy én megőrülök, nem érdekli.

Szerintem ez minden férfi sorsa hosszú távon. Nem csoda, hogy annyi a válás és a megcsalás.

2023. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

9 éve vagyunk együtt, és 4 éve összeházasodtunk.

Most havi 1 szex van, általában a mensije előtt pár nappal.

Gondolom akkor jut eszébe, hogy megint eltelt egy hónap.

A szexben csak a misszionárius a megengedett a részéről,

de ezt teljes passzivitással csinálja végig.

Csak 1 menet van, mert "elfárad a puncija"

Szerintem jogosan érzem magam kielégületlennek.

Számomra a heti 3-4 hokizás maradt mint lehetőség,

hogy ne pusztuljak bele a vágyakozásba.

2023. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennek nem feltétlenül kell így lennie, lehet normális szexuális életet élni még 20 év után is, de ehhez tényleg ketten kellenek.
2023. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

De azért az anyagi biztonságot

elvárják...

2023. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 6os! Nem csak a férfiak járhatnak ám ebben a cipőben 😉 jó biztos többen vannak, de nálunk például én igényelném többször.

34N

2023. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!