Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,akiknek nincs orgazmusuk,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,akiknek nincs orgazmusuk,hogy élitek meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Lehet fura kédés,nekem is van egy ismerősöm aki azt mondja hogy még sose ment el,sehogy,nem szokott masztizni,se nyalás közben soha nem volt meg orgazmusa.

Én nem tudom elképzelni,ha eltelik 2-3 nap érzem már,hogy bizsereg és jól esne valami kényeztetés…

Stresszes vagyok és nyugos,ha már kielégulnék…egyszeruen erzem hogy mire vágyom,hogy nyaljon,hogy ujjazzon hogy elélvezzek.

Aki nem tud sehogy,hogy érzi magát? Nem érzitek hogy mit kivan a testetek? Vagy hogy van ez,nem értem😳



2023. ápr. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Aszexuális.
2023. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

1


Az aszexuális nem ezt jelenti. Az aszexuális emberek szoktak maszturbálni, van orgazmusuk.

2023. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért nem tőle kérdezted meg?

Nem is fogod megérteni, mert szt hiszed, hogy mindenki olyan, mit te..

2023. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom én sem elképzelniiii

mindennap kívánom, hogy kényeztessenek :)

2023. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nők között vannak ilyenek, orgazmuképtelenség.

Nem mindenki olyan mint te, kérdező

2023. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!

Én is olyan vagyok, mint az ismerősöd. Nem masztizok, és sehogy sem volt még orgazmusom.

Nem bizsereg semmi. Szeretek szexelni, de maga az intimitás, a párom közelsége miatt. Nem hiànyozhat olyan, amit az ember nem tapasztalt meg. Nekem ez ilyen, elfogadtam.

2023. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy nem masztizol.
2023. ápr. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!