Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi az az egy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az az egy szexuális élményed , amire örökre a legjobbként fogsz visszagondolni?

Figyelt kérdés
Ha tehetnéd újra átélnéd ?

2023. ápr. 28. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Amikor legelőször kinyaltak.
2023. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Az elmúlt bő egy évben több is volt, mindegyikre azt hittem, hogy na ezt nem lehet überelni, aztán egymást döntötték le a trónról. :) Remélem, ez a tendencia folytatódik.


de benne van a top5-ben az, amikor 24 óra alatt 4 különböző orgazmust varázsolt nekem a Pasim. :)

2023. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
2: hüvely, popsi, csikló, mell ?
2023. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

2. vagyok.

az első popsiujjazós volt (Kőszeg belvárosában, fényes nappal a kocsiban - sötétített ablakai vannak, egyáltalán nem látni be, de akkor is perverz dolog)

a második nyalakodós-ujjazós

a harmadik háttal lovagló hüvelyi

a negyedik aktus közbeni, vibrátoros csiklóizgatásos

2023. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Tini korom vége felé beleragadtam pár évre egy toxikus kapcsolatba. A szexben egy eszköz voltam, nem számított, hogy nekem milyen. Na az utána következő párommal az első orgazmusom sose felejtem el. Évek komplexusait szabadította fel bennem.
2023. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szinglive válásom ünnepeltem meg, két irtó helyes és odaadó pasival, 2f+l felállásban.
2023. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Köszi kettes. Hármas voltam.
2023. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Az első hüvelyi orgazmusom. Friss kapcsolat volt még, előtte szűz voltam és sokáig nem ment a dolog. Mármint, fájt, nem volt jó. Próbálkoztunk mindenhogy de szűk voltam sokáig. A sok gyakorlás végül csak meghozta az eredményt, a testem hozzászokott a rendszeres behatoláshoz és egyszer csak spontán összejött. Felemelő élmény volt, mert már teljesen el voltam keseredve hogy nálam valami nem jól működik.
2023. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Amikor először spricceltem élvezés közben.
2023. ápr. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
9: Ez egy szép emlék. Biztos nagyon jó élmény lehetett. (:
2023. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!