Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet arra tippelni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet arra tippelni hogy melyik csaj bírja jobban a nagyobb péniszt és a vadabb szexet?

Figyelt kérdés
Most az oké hogy ki kell próbálni őket, de ha csak egyet lehet a kettőből mi alapján tippelnél ki a jobb a szexuálisan?

2023. ápr. 28. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Milyen kettőből?
2023. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Tapasztalat, emberismeret, megérzés. Nincs konkrét jel.
2023. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Két csaj közül?

Mindegy a konkrétum, mik azok a külső különbségek, amitől jobbnak gondolsz egy csajt a másiktól?

Ha a konkrét két csaj érdekel, írj privit és ott kérdezhetsz.

2023. ápr. 28. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

#3 miért akarnék privit írni? Te ismered őket nem én, téged érdekelnek nem engem 😂

Mondom NINCS konkrétum! Mintha azt kérdeznéd honnan ismered fel ha valaki hazudik, vagy megbízhatatlan. Ez is ilyen - tapasztalat, emberismeret, megérzés. Nincs lista róla, vagy rendelkezel ezzel vagy nem.

Amúgy nem értem a filód okát. Dugd meg őket szép sorban és utána eldöntöd 😂

2023. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Továbbra sincs összefüggés a testfelépítés és a szexuális preferenciák között.
2023. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rising Phoenix ***** válasza:
92%
Nézd meg a fogazatukat, mint a lóvásáron. Odamész, két ujjal benyúlsz a szájába, felhúzod a felső ajkát, aztàn az alsót.
2023. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Max ma megkérdezed, hogy hogy bírja. Bár hazudhat is
2023. ápr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
11 cm-es kis uborka nem számít nagy pénisznek, ne izgulj.
2023. ápr. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az bírja jobban amelyik jobban bejön mind esztétikai, mind emberi adottságai révén.

Tudni illik, ha érzelmek, ne adj isten erős érzelmek alakulnak ki két ember között, rá tudnak hangolódni egymásra, akkor egy nagy pénisszel is lehet kellemesen szexelni.

2023. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Egyszer voltam egy fullos nővel, tipikus rib*ncosabb, akiről azt hittem keményen tolja, aztán feküdt mint egy darab bot és az én nem túl nagy 18 cm-es szerszámomtól is szenvedett, ujjazni sem engedte magát.

Aztán utána találkoztam egy átlagos kinézetű, átlagos testalkatúval, aki úgy nyelt minden befelé, mintha kötelező lenne :D

2023. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!