Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol/hogyan tudok olyan pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan tudok olyan pasit találni, akivel egyeznek a szexuális szokásaink? A mai világban szinte minden 2. kérdés a szex felé irányul, netes ismerkedésnél. Hogy tudok olyat találni, akinek olyan a beállítottsága mint az enyém?

Figyelt kérdés
Nem,nem vagyok frigid,és élvezem a szexet, meg a testiséget, de úgy veszem észre,hogy a mai pasik nagy részének ha már mondjuk egy hétig nem adod meg amit kíván, akkor vagy félrelép,vagy ott hagy. Nekem olyan férfi kellene, aki tudja azt tolerálni,hogy nem akarok mondjuk 2-3 naponta szexet, csak valamikor amikor épp kívánom. Tehát magyarul,hasonló a libidónk. Voltam már olyan kapcsolatban,amikor én akartam,az aktuális pasim nem,vagy mivel én voltam az első, így félt. Hol lehet olyasvalakit találni, akinek mondjuk fontosabb egy közösen eltöltött nap,mint este egy lepedőakrobatika?
2023. máj. 1. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell ismerni egymast, mas modja nem nagyon van.
2023. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Azok között keresgélj akiket itt a fórumon incelnek nevenek. Ők örülnek akkor is ha néhanapján jut nekik pina. Bár valószínűleg ők meg egyéb szempontból nem fogják megütni a mércét nálad.
2023. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ezt csak próbálkozással. Vagy az elején rákérdezel hogy nála hogy megy ez. Bár ilyenkor még lehet hazudnak is. Eh, keress komoly férfiakat, azok nem hagynak el ilyen miatt.
2023. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

A pasik máshogy működnek

Kapcsolat elején naponta akarják a többalkalmas meneteket is, később csökkentik napi egyre es csak aztám jönnek a 2-3 napos szünetek, aztán meg tioliznek más nőre. Es kezdődik nekik ugyanaz a kör. Pár év alatt lecseng az egész.

2023. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*tipliznek
2023. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem olyan férfi kellene, aki tudja azt tolerálni,hogy nem akarok mondjuk 2-3 naponta szexet, csak valamikor amikor épp kívánom. "


Milyen 2 -3 naponta ? Napi szinten 2xer minimum egy normal tesztoval rendelkezo ferfi eseten. Es ebben egyenlosegnek kell amugy is lennie, nincs olyan hogy a te vagy en igenyeimhez igazodunk ha nem kozosen megalapodunk, ha viszont ez nem jo senkinek akkor nem illunk ossze.

2023. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Épp ez volt a kérdés. Napi szinten nem akarom csinálni,mert nincs rá igényem. Az volt a kérdés,hogy lehet olyat találni, aki szintén ilyen kaliberű. Nem tudom,ezen mit nem lehet megérteni amúgy.
2023. máj. 1. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ranezesre nem lehet talalni max ha beszelgetsz rola , de egybol senki sem indit igy, tehat jo sokaig keresgelhetsz
2023. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megcáfolom.Neten történő ismerkedésnél 10/11 pasi ezzel indított.Személyes tapasztalat,hogy hamarabb kiderül,mint az ember gondolná.
2023. máj. 1. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezzel indul, annak lehet csak a szaja jar.
2023. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!