Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszutubázornak, fleshlight-ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszutubázornak, fleshlight-nek a belő kialakítása, ill nyílasa mennyire szűk?

Figyelt kérdés
Olcsóbbat tudtok ajánlani?

#Felshilght
2023. máj. 1. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be
2023. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam egyet az egyik barátnőmtól. Rohadt szűk volt. Pedig valami minőségi darab volt. Tele nyomtam sikosítóval, beleélvezzem, és repült a kukába. A valódi nőket huzogatom. Sokkal jobb.
2023. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2#

Ennyire szűk,.nagyon kellemetlen?

2023. máj. 1. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egy igazi pina. #2
2023. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éve veztem egyet 10$-ért. Viszonylag tartós, szigorúan síkosítóval, előtte masztrubálássla okés, rendesen el lehet benne élvezni, a behatolást is érzed. Nem kimondottan szűk vagy tág egy pinához képest.

Az enyém egy műanyag henger, tetején egy apró lyuk, benne egy bordázott, átlátszó szilikon.


Amire figyelj, hogy értelmes méretű legyen. Az enyém bruttó 21,5 centi hosszú, és viszonylag széles, így méretre pont kitöltöm. Nem hiszek benne, hogy ha mondjuk 14 centis péniszed van, akkor ezekkel a 13 centi hosszú játékokkal olyan élvezetes lenne a maszturbáció.


HUF 9,480.93 34%OFF | 3D Vagina Male Masturbation Cup Silicone Blowjob Masturbators for Men Realistic Pocket Soft Pussy Sex Toys for 18 Adults

[link]


Valami hasonlót vennék, vagy pedig egy 4-10 kg közötti alsó testeset.


Párommal együtt élek, így mostanában ritkán kerül elő. Ennek ellenére bárkinek tudom ajánlani, még ha nem is veszed majd elő heti szinten.

2023. máj. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aminek le vannak vágva a lábai meg hastól felfelé. Vicces miket dugnak egyes emberek. 🤣🤣🤣
2023. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!