Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha mostanában egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha mostanában egyre jobban vonz a gondolat hogy engem és egy másik srácot egyszerre kielégítse barátnőm?

Figyelt kérdés

Kézzel-szájjal de akár az is bejönne nagyon ha aktus is lenne így 3-asban barátnőmmel,persze kizárólag heteró alapon lenne.

Gyönyörű szép,magas és vékony alkatú,igényes,ápolt csajszi barátnőm,akiért nagyon sok pasi odavan így jelentkező gondolom lenne erre bőven,de végülis barátnőmnek kellene dönteni ebben hogy ki lenne a másik srác.

Amúgy melyik előnyösebb ilyen helyzetben?Ha pl baráti körből van a másik srác vagy inkább olyan akit előtte se én se barátnőm nem ismert?


2023. máj. 1. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Beteg vagy.
2023. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

22:29


"Kedves" tőled.

2023. máj. 1. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előnye-hátránya is van az ismerősnek. Előny, hogy már ismeritek, megvan a kezdeti bizalom. A hátrány, hogy eljárhat a szája a közös ismerős körben. Illetve ha túlgondolja (pl. ki akarja csábítani a csajod a hátad mögött kettesre), vagy valamiért nem akarjátok ismételni a dolgot (pl. mégsem hozta azt amire számítottatok tőle) akkor nehezebb vele rövidre zárni a storyt hogy nincs ismétlés, folytatás.
2023. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarjátok hogy nyilvánosságra kerüljön , akkor olyan pasit keressetek , akit még soha nem láttatok és ismertetek előtte .
2023. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Cuckold
2023. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Praktikusabb az idegen. Pl én is jó választás lennék. :D
2023. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy normális (bizonyos körben). Csupa élvezet és még pénzt is lehet keresni vele.
2023. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Haláli a kérdező. Ráírtam privátban:


-Hali! És olyan pasival képzelnéd el akinek nagy farka van? Vagy mindegy mekkora?


-Hogy én?:D

Én semmilyen pasival mivel írtam hogy "Kizárólag heteró alapon"

Vagy mi nem érthető ezen?:D


- Inkább azt nem értem, hogy hogy tudtad félreérteni a kérdést. Mintha látens meleg lennél vagy nem tudom. Megkérdezem, hogy a barátnőd nagyfarkú pasit szopjon-e le, vagy mindegy mekkorát, erre te: jaaaa ééén nem vagyok b*zi! Engem ne nézz b*zinak megmondtam, hogy heteró alapon!! B*zulás nem lenne!


-Az hogy nem megy neked a szövegértés az miért is az én bajom?:D

Bmeg te olvasd már vissza mit kérdeztél,te nem azt gondolnád hogy tőled kérdezik hogy neked mekkora farok kellene??

Ezek után meg tagadnád hogy nem vagy egy mocskos b*zi??

2023. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy kiírtad ezt,legalább mások is látják hogy te mekkora b*zi vagy és elkerülnek téged:)
2023. máj. 1. 23:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! :D
2023. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!