Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az aki már kipróbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki már kipróbálta hármasban?

Figyelt kérdés
Viszont férfit nem akarunk bevonni ezért vibrátorral helyetesitenénk aki volt már hasonló helyzetben annak milyen volt? Vagy ezt helyetesiteni nem lehet?

2023. máj. 2. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már egy párral !
2023. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem helyettesítik a játékszerek a +játékost ha a többesre vágytok. Nagyon-nagyon más.

Tanács: előtte alaposan beszéljétek át a pároddal kit miért izgat, mit szeretnétek megélni és mit nem, mik a közös játékszabályok!

2023. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer két csajjal addig jutottam, hogy a kocsiban leszopnak, ha haza viszem őket, a vége az lett, hogy az egyik nem szopott, a másik meg kb 1-2 percig, a másiknak mondjuk bugyin, harisnyán keresztül fogdoshattam a punciját meg a mellét.

Ennél többet nem csináltak, ennyi volt a hármasom, persze azt megakarták nézni, mondták verjem ki magamnak, ők tartják a papírzsebkendőt, na ezt megtettem nekik.

2023. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szívesen kipróbálnám, ha végre találnék olyan pasikat, akik külsőre a topon vannak és a farkuk is extra.
2023. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 s tedd hozzá: nem kamus és nem idióta 😂
2023. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jogos, azt kihagytam.
2023. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egy átlagos vagy jobb nő bármikor talál két ilyet, ha akar ...

2023. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es válasza tök jó. Meg kell beszélni egy jelszót arra az esetre ha valami nem tetszik a másiknak, mert kezdi nem jól érezni magát benne, úgy elkerülitek azt, hogy megbántsátok a másikat szex közben. Akkor feltétel nélkül megálltok és folytassátok másképp vagy ilyesmi. Illetve elő törhet a féltékenység is, azt is kezeli a dolog. Én pl a csókot, meg romantikát nem engedem. Az csak velem lehet közben.


Bár én már rettenetesen utálom a dolgot. Hármassal kezdődött nálunk is, aztán meg eljutottam egy éven belül odáig, hogy vagy 4-6 faszival dugtam a nőmet. Vastag farkú is volt köztük. Szendvicsbe meg szájba. Na ott szakadt el a cérna nálam de pár nappal rá. A 4-5 féle lenyelt fehérje után,amit körbe is mutogatott.


De a gond inkább az, hogy a tiszteletemet vesztettem el egy ilyen után valahogy. Egyre nagyobb szemét lett a csajom ami verekedésbe is torkollott, mert lenéztek miatta.


Gondoljátok át azért. Nem is tudom mit akartam, sok orgazmust adni a csajomnak sikerült is 10-nél többet is.... De milyen áron. Hű de nagy hős lettem.

2023. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj már a játékszerel is baj van mert vettem neki egy nálam nagyobb méretű vibrátort és azt jobban szereti szopkodni mint az enyémet
2023. máj. 9. 07:58
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Még ha a puncijába szeretné jobban a nagyobbat, az ok., de hogy szopni, akkor ott vagy a farkaddal vagy a nővel nagy gond van ...

2023. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!