Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért izgat titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért izgat titeket ennyire egy terhes nő?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyat olvasok itt ahol a férfiak a terhes nőket említik meg szexuális témáknál. Jómagam is jelenleg terhes vagyok, éppen ezért érdekel miért izgatja ez ennyire a férfiakat :)


20 / L



2023. máj. 3. 07:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom meg mondani, de szerintem inkább maga a boldog kisugárzása, ott van közben pocak stb. Ez olyan mint mikor össze találkozól valakivel és fogalmad sincs mi tetszik benne, de tetszik.
2023. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom pontosan megmondani hogy miért de valamiért nagyon izgató számomra is,lehet hogy ez tudat alatti és a kémia biztos valami szerepet játszik.Szerencsére volt már részem ilyen szexben és azóta csak egyre jobban izgat
2023. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Gyönyörűek a pocakos, csinos nők. Meg valahol tudatalatt megvan, hogy ez annak az eredménye, hogy jól meglettek ….
2023. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

Mert sok férfi képtelen gyereket nemzeni, vagy nem is akar. Így meg… ezt is megoldotta nekik más. Ők csak élvezik.

A másik oldal sok nő ilyenkor sokkal jobban kívánja a szexet. De a férjével vagy a gyerek apjával nem holmi jött ment idegenekkel.

2023. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Én is akkor szembesültem ezzel a jelenséggel, amikor babát vártam, egész sok pasi megbámult, de "olyan" nézéssel. Nem értettem, aztán egy ismerősöm felvilágosított, hogy izgató a tudat, hogy belémélveztek. 😳
2023. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam terhes nőkről videót nézni.

Alapból a husisabb alkat izgat, de a terhesség szerintem nem ezért.

Elég izgató a has, főleg a végén. Szoktam fantáziálgatni elég perverz dolgokról is. Pontos okot nem tudok mondani miért izgatóbbak ennyivel.

2023. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hiába olvastam el az összes választ, még mindig nem írtatok semmi konkrétat. Én nőként néha visszataszítónak látom ha pl kidudorodik a köldök, csúcsos a has, stb.

De hát mindennek lehet fétise, még az ajtókilincsnek is…

Vki irja már le konkrétan mert engem is érdekel.

2023. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Egyáltalán nem izgat, sőt, undorító
2023. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is éppen terhes vagyok, és sokszor kapok "olyan" pillantásokat. A mögöttes okára még nem jöttem rá.


Nagy pocakom van már, viszont vékony maradtam és csak a hasam nőtt, így még látványosabb. Talán ez is lehet az egyik oka.

2023. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Maga a pocak látványa, imádom puszilgatni, illetve tényleg sokkal másabb nőies kisugárzása.
2023. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!