Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha meglátnátok,hogy a szomszéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnátok,hogy a szomszéd vagy bárki az ablak előtt sétálgatna pucéran,vetkőzne le végignéznétek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédaim öregek, kösz nem xD
2023. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszéd csaj akkor igen. :)
2023. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már a szomszéd nőt meztelen, igaz hogy nem az ablak alatt sétálgatott, de láttam.
2023. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. Tiniként is leskelődtem már.
2023. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Videót készítenék róla, de csak magamnak. Nekem bejön ez a kukkolás - igaz, nem szoktam szándékosan keresni az ilyen szitukat.
2023. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Én direkt kerestem
2023. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ablak előtt tenné és úgy mászkálna, akkor valószínű valami baja van, kimerüléstől vagy ilyesmi. És attól függ, meg kellene kérdeznem bár lehet túl introvertált lennék és azt remélném kint valaki más megteszi.
2023. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nálunk egy exhibicionista vén fasz egy időben sportot csinált belőle, hogy az egész utca szeme láttára verte az erkélyén
2023. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jó csaj lenne akkor nem csak leskelődnék ha nem be is csengetnék kölcsönkérni egy kis lisztet, vagy felajánlani hogy megszerelem a mosógépet 😂
2023. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 nyugodtan feljelenthettétek volna! Nem az számít, hogy hol követik el, hanem hogy szándékosan mutogatja-e magát.

Szélsőséges példa, pedofil f.sz a saját telkén a drótkerítés mögé állva mutogatja magát az arra elhaladó járókelőknek. Hiába van a saját telkén attól még közszemérem sértést követ el.

2023. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!