Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha megláttok valahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha megláttok valahol egy szép nőt, milyen fantáziák/gondolatok jutnak eszetekbe először?

Figyelt kérdés
Most ez lehet teljesen átlagos vagy akár perverzebb is, mindegyikre értem :)

2023. máj. 5. 00:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem álomvilágban élek. Inkább azon gondolkozom mit mondanék ha odamennék hozzá, ami persze nem történik meg de még mindig valóságosabb mint az hogy hogy dugnám meg
2023. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Én általában elvagyok a saját gondolataimban, nem szoktam random csajokat megnézni.

Ha mégis felkelti valaki a figyelmemet, akkor helyzetfüggő, hogy lágyabb, vagy akár NAGYON extrém dolgokat képzelek el vele.


Alapjáraton a BDSM izgat, de más fantáziák is jönnek néha.

2023. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Vajon hogy szophat?

🤪😁

N65/F69

2023. máj. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Vajon szereti-e a talpmasszázst? Megengedné-e - ha megsimerkedtünk -, hogy megmasszírozhassam a talpát?
2023. máj. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Detto 4es
2023. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem szoktam fantáziálni, megnézem, elkönyvelem magamban, hogy szép, csinos, aztán visszatérek az előző gondolataimhoz.
2023. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fantáziálok egyáltalán. Végigmérem, hogy hogyan is néz ki, aztán ennyi. Vagy odamegyek hozzá, vagy nem.
2023. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Kb az jut eszembe milyen szép, mennyire szexi lenne ha közvetlen közelről rám mosolyogna. Hogy nézhet ki ruha nélkül (nem azon agyalok hol lehet benne a hiba, hanem hogy milyen fennséges látvány lehet)? 😍 Szeretnék hozzáérni, örömet okozni neki.


A hős

2023. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Általában az, hogy vajon hogy szophat, illetve hogy milyen lenne, ahogy hátulról döngetem.
2023. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Ha valóban tetszik, akkor a szexualitás a legutolsó ami eszembe jut.

Más kérdés ha valaki úgy van felöltözve mint egy útszéli...

2023. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!