Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy volt az egyészakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt az egyészakás kaland? Akár több ilyen kis történetet is írhatsz!

Figyelt kérdés
Nem konkrétan az aktusra gondolok. És nem is fizetős történetet várok. Hanem hogy hol voltatok? Ki kezdeményezte? Ki hívott meg kit? Miért csak egyéjszakás volt? Ismertétek-e korábban egymást? Volt-e párotok?

2023. máj. 6. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A gyk-n olyanokat olvastam eddig hogy diszkoban oráloztatták le, vagy diszkobol kimentek es bokorban.

Vagy házibulikban/céges bulikban hárman egyszerre a wc ben oráloztatták.

Aztán mind ott lett hagyva rögtön ürítés után.

2023. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Erre nem fogod kiverni. 🤣


27N

2023. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Az én egy éjszakásomat megelőzte vele egy délutáni is, pár nappal előtte. Hogy miért nem lett több éjszaka? Leléptem, megfutamodtam, pedig ilyent még sosem tettem. De nem volt más választásom, az életem fontosabb volt...
2023. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
#2-es én sem tudom ilyenkor mire számítanak? Pár oldalas novellára amitől ráránthat? Az oldalon fellelhető átlagos 85IQ-jú magukat nőknek kiadó kamu pasasok kb annyit fognak beírni hogy "megdugott, jó volt" mind a huszan. Értékes poszt ma estére :D
2023. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Olvasgass szextörténetes blogokat. Nem csak ez az egy oldal létezik ám.
2023. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!