Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Homofób vagyok, ha azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób vagyok, ha azért nem lennék benne a 2f 1n felállásban, mert zavarna egy másik meztelen férfi a közelemben?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 igen szituáció függő LEHET annál aki biszex, de hidd el egy kőheteró nem fog biszexé válni semmilyen szituációban mivel alapból nem vonzza.
2023. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
Saccperkb nekem is az a véleményem, hogy az ilyen hármas szexhez biszexuális emberekre van szükség.
2023. máj. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem vagy homofób, sőt, messze nem vagy az, ugyanis egy valódi homofób görcsösen kerül mindent, nem állna ám neki ilyesfajta kérdéseket kiírni egy mondatba hozva önmagával.

Melegként mondom, persze, hogy zavar, mindenkit zavar egy "nem odavaló" személy jelenléte, tekintete, és egyenesen ki is mondhatod, hogy a látóteredbe kerülő illető még taszítana, undorítana is. Attól hogy meleg vagyok, még engem is taszít a hímneműek 95%-a, aki nekem nem tetszik, nehogy azt hidd, hogy nem tudnám átérezni.

Az meg menjen az anyjába, aki még itt is berakja ezt a "nyomul a meleglobbi" propagandáját, és ilyenekre kényszerítenek téged, egy dolog nyomul itt: a jobboldal meleglobbinak álcázva magát direkt hergel. A 6uzik, ha rajtuk múlik, egy kukkot meg se szólaltak volna az elmúlt években. Ha valahol előkerül egy 6uzi, 100%-ra lehet venni, hogy a jobboldal ásta elő, és valami jobboldali médiatermékbe sikerült csöppeni. Ezzel tartják izgalomban magukat.

2023. máj. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!