Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vetik meg sokan ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetik meg sokan ha élvezzük, és nem ártunk vele senkinek? /F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm már régóta, együtt is élünk. Engem már kb tini korom óta izgatott a cuckold egyik formája, de sosem beszéltem róla senkinek.


Egy évvel ezelőtt az történt, hogy a barátnőm mondta, hogy rá írt egy pasi akit még anno általános suliban nagyon vonzónak tartott, de nem történt köztük semmi, viszont most a pasi rá akart hajtani, de a barátnőm megmondta neki hogy van barátja, illetve egyből meg is mondta nekem hogy ne legyen semmi félre értés.


Itt nekem jött egy gondolat ami izgatni kezdett, mert tudtam, hogy fiatal kora óta vonzotta ez a csávó, és felmerült a fejemben, hogy mi lenne, ha ezáltal kipróbálhatnánk a cuckoldot, egy olyan pasival akiről tudom hogy vonzódott hozzá a barátnőm. Ezt megmondtam neki, hogy izgat, megértő és kedves volt a barátnőm, elmondta őszintén, hogy valóban mai napig vonzza a pasi, de nem ment volna bele semmibe ha nem akarom, viszont megegyeztünk, hogy megpróbál vele lefeküdni. Azt mondta az az egy aggálya van hogy kicsit haragszik a pasira mert nem szereti ezt a nyomulós természetet amit folytatott amikor rá írt legutoljára, mert nem akarta elfogadni a pasi hogy lekoptatta azzal hogy van barátja, és kicsit szégyenérzet lesz benne ha újra rá ír a pasira. De mondtam én is neki hogy csak akkor írjon rá ha ő is akarja. Annyit írt a pasinak hogy holnap reggel nem lesz otthon a barátja (én) és a csávó egyből levágta hogy akkor ez igent jelent és belemegy vele a barátnőm. Viszont annyi, hogy én otthon voltam, de be voltam zárkózva a saját szobámba és végig hallgattam ahogy szexelnek. Aztán ezt megismételtük párszor, nagyon nagyon élveztük és izgalmas volt.


Röviden ennyi a sztori, aztán egy éve már így vagyunk, hogy néha lefekszik ezzel a pasival is.


Korlátot is szabott magának, a pasi sokszor akarná a szexet de ő nem megy bele vele mindig, mert nem akarja hogy a kapcsolat kárára menjen a dolog ezért igyekszik megtartani az egyensúlyt is, ami tök korrekt, én sem érzem magam elhanyagolva, mindig vannak közös programok, meg szinte mindig együtt vagyunk, átlagosan max két hetente mond igent a pasinak ami nekem teljesen tökéletes. Ritkán vannak időszakok amikor jobban vágyik a pasira, illetve volt pár kicsit izgalmasabb eset, de ezeket max privátban írom le akit érdekel. Viszont ezek is mindig tetszettek.


Nem kiabáljuk világgá hogy így élünk de ha valakivel beszelunk aki olyan es megtudja, sokszor megveti ezt az egészet.


2023. máj. 8. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Magatoknak és saját szexuális egészségeteknek ártotok, főleg meg a lelketeknek...
2023. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem értik. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, életem legjobb kapcsolata volt.
2023. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert egyszerűen nem tudok férfiként tekinteni arra, aki átengedi másnak a baratnőjét. Nevetséges, és taszító is, egyértelműen nem mennék bele. De ha mind a ketten élvezitek, hát hajrá. De miért kéne ezzel mindenkinek egyet érteni? Én elfogadom, hogy ez nektek jó, nekem nem ártasz ezzel. De nektek is el kell fogadni, hogy másnak is meg lehet a véleménye.
2023. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Irigyellek!
2023. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert szeretik az emberek osztani az észt és beleszólni mások életébe, megmondani neki a "tutit". Olyan is van aki a szimpla orált, vagy misszin kívüli pózokat ördögtől valónak tartja.

Miért érdekel téged mások véleménye? Semmi közük hozzá! Nem kell a szexuális életeteket senkivel megbeszélni, rátok tartozik!

2023. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Én is irigykedem! Sokszor elképzelem hogy miközben szop, más dugja
2023. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Csatlakozom az irigyek közé! ISTENNŐ egy ilyen NŐ mint a párod. Ez a hosszú és boldog szex titka és a fantázia. Az ezt megvetők szinték irigyek, prűdek mert szar az életük, nem mernek kipróbálni új dolgokat ezért fikáznak. Izgi amit csináltok. Nagy pacsi nektek!
2023. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, így indul el az embernél a "vezérhangya", hall, vagy lát valamit és rájön, hogy kipróbálná. Ez esetben a cuckold. Én is bekattantam annak idején és volt szerencsém kipróbálni. Ráadásul tetszett is. Nem lehet megunni!
2023. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok úgy ahogy nektek tetszik és ne foglalkozzatok másokkal.
2023. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismeretlen helyzetet nehezen kezelnek az emberek. Ha haverom mondaná ezt, akkor biztos nem lenne könnyű megemészteni, de még mindig jobb, mintha unalmasak lennétek.
2023. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!