Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha ez felizgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha ez felizgat?

Figyelt kérdés
Szóval, mostanában rájöttem, hogy felizgat ha elképzelem, hogy gyerekkoromban valaki hozzámnyúlt. Nem történt ilyen, de izgat a gondolat, ha megtörtént volna. És úgy gondolom, hagytam volna magam. Nagyon nagy baj ha ez felizgat? Miért van rám ez ilyen hatással, ha egyszer nem történt ilyen?

2023. máj. 9. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2023. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én gyerekként fantáziáltam dolgokról, bár én kisfiú voltam.

Most felnőtt fejjel már azt élhetek meg nőkkel amit akarok.

Engem manapság annyira nem izgat, hogy gyerekként mi lett volna ha.


Most mennyi idős vagy és honnan jött ez a dolog most?

2023. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az ha ennyire izgat! Biztos nem vagy szub?
2023. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló fantáziáim, bár én fiú vagyok. Szívesen beszélgetnék olyanokkal akiknek szintén vannak ilyen vagy hasonló jellegű fantáziái
2023. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2

Mikről fantáziáltál gyerekként és hány évesen? Nem tudoom, egyszer fantáziáltam és nagyon felizgatott, azóta.

3

Nem tudom, ezen még nem gondolkodtam de lehet

2023. máj. 9. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Aki meggyőződött róla, hogy a kérdező VALÁBAN LÁNY, az tegye fel a kezét!!!
2023. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Mondjuk én arról se vagyok meggyőződve, hogy ezt bármikor is állította volna
2023. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz, nem állítottam de amúgy lány vagyok. Na mindegy, úgy látom a többség automatikusan lányként kezel valamiért a kérdés alapján
2023. máj. 9. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Azta én is sokat fantáziálok erről mostanában, hogy milyen lett volna ha... mostani fejjel ez már nagyon izgat engem is csak még annyi hogy ha visszamehetnék gyerekként is szexibben öltözködnék:D
2023. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Engem gyerekkorban fogdostak,tapiztak. Nem kell rosszra gondolni,tiniként az osztálytársaim,tehát szerintem ez elég gyakori. Akkor is izgatott titokban,most sincs ez másképp. :)
2023. máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!