Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Teljesen őszintén!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Teljesen őszintén! Ez egy anonim oldal, tehát semmi értelme hazudni. Ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Eljuttok egy férfival az ágyig (mindegy, hogy komoly, alkalmi, stb) és kicsi a farka?


Legyen mondjuk 13cm körüli hosszú és 4-4,5cm vastag (13-14cm kerület).


Mit csinálnátok?



2023. máj. 10. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Inkább kihagynám
Adnék neki esélyt, de nem számítanék sok jóra
Orállal/segédeszközökkel tudná kompenzálni
Ekkora is elég, de a nagyobb jobb
Tökéletesen ki tud elégíteni, nagyobb se lenne jobb
Ez az ideális számomra
43 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Semmit.Sok pasinak ilyen. A kisujjam alsó percével is tudok örömet szerezni magamnak,csak az ilyen idióta fszméretmániások nem értik.
2023. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem teljesen mindegy kinek mekkora van, akivel eljutok az ágyig, mindenhogyan élvezetes lesz a szex, nem ezen múlik. A kisebb méretet például jobban szeretem szopni, könnyebb vele.
2023. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Unalmas már ez a sok farokméret kérdés. Jó lenne ha a pasiknak nem ez lenne a központi témájuk.Az ilyen nekem offos.
2023. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom megmérni a "pontyot". Pedig azt 30 centiméter alatt vissza kellene engedni a vízbe. Ugyanis én annak idején (Még fiatalabb koromban) megkérdeztem az illetékes elvtársnőt, akit épp dugtam. Ő erre azt felelte, hogy pont jó. Azóta sem tudom, hogy ez akkor centiméterben mekkora?
2023. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1

A csiklódat izgatod vele, nem?


#3

Nem kötelező elolvasni.

2023. máj. 10. 17:30
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Átlagméret, elválik mit tud vele kezdeni. Ha valakivel rossz a szex, nincs meg a szinkron akkor úgyis offos, tökmindegy mi az oka.
2023. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Hosszra rövid, de a vastagsága meg szerintem átlagon felüli, mert a 14 cm kerület már elég vaskos.
2023. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

2 hete volt egy ilyen megtörtent esetem :) Bar ott inkabb 14 re saccoltam :)

Volt bennem kis csalódottság látványilag ! Viszont a személyisége lehengerlő volt !

És amit művelt velem az egyszerűen fenomenális volt !!!!

51 évesen mondhatom azt, ÉLETEM Legjobb, legemlékezetesebb szexét élhettem át 🥰🥰🥰🥰

2023. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Miért hazudnánk??? Már a feltételezés is sértő!


Egyébként azok a paraméterek számomra tökéletesen élvezetesek.

2023. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Senkire nem mondtam, hogy hazudik.


Az eddigi szavazás meglepő. Mondjuk az utolsót csak viccből raktam oda, tudom, hogy ez senkinek nem ideális, de hátha valaki majd poénból arra szavaz :D

2023. máj. 10. 22:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!