Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzékelem,hogy a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzékelem,hogy a pasim fél a szextől,mit tegyek?Nem akar együtt lenni velem,pedig állítólag kíván,és fel is áll neki,de nem tud közösülni velem.

Figyelt kérdés
30 év feletti,és amikor arra került volna a sor,hogy együtt legyünk, először nem tudta felhúzni a gumit,azt még elnéztem neki. Második alkalomnál kitalálta,hogy nem jó neki az ágy, azért csúszik ki belőlem,meg hogy izgul,nehogy fájdalmat okozzon nekem. Ma előhoztam ezt neki, azonnal el akart menekülni, mondván,hogy én veszekedni akarok vele.El sem tudtam képzelni, hogy van olyan férfi, aki nem tud szexuálisan kielégíteni egy nőt,mert még az is problémás neki,hogyan tegye be..mert nem jó neki az ágy. Több pózban is megpróbáltuk,akkor is kudarcot vallott..azt mondta biztos a stressz okozza. Mit csináljak? Dobjam ki?Megcsalni nem csal meg,mert a nap 24 órájában együtt vagyunk. Családi cégen belül dolgozunk. De nem hinném,ha hozzám így áll, akkor bárki mással másabb volna a helyzet. Egyébként 12-3 cm neki.Privátokat nem kérek.
2023. máj. 10. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2023. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj, mint csinálj? Várj türelemmel! 10 év, és megtanulja felhúzni a gumit. 20 év múlva talán már a puncidhoz is hozzá mer nyúlni. 1-2 másodpercre. Sötétben.
2023. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Múltban valószínűleg történt valami, ami miatt szorong az ágyban, te pedig egyáltalán nem tudod ezt lereagálni. Nem tudom, nem hiszem hogy működni fog ez.
2023. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok az első komoly kapcsolata. Előttem csak két fesztiválos csaj volt.
2023. máj. 10. 22:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a két fesztiválos csaj kamu, szűz volt.
2023. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakszom amúgy.
2023. máj. 10. 22:52
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Emeld meg a csípőd behatolás közben, az nagyon hasznos tud lenni ilyenkor.

Próbálj segíteni neki, ha tényleg szűz.

2023. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
76%

Lehet kisebbségi komplexusa van és tényleg izgul.

Hitesd el vele, hogy ő a legszexibb, csodálatosak a lábizmai és, hogy még sosem láttál ilyen szép farkat.

Ennyi kell nekik, hogy lepedőakrobatává váljanak.

2023. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kőkemény komplexusok, szorongások dolgoznak a fickód fejében (bizony pasiban is van ilyen). Pszichés alapú a story, amivel - hacsak nem vagy pszichológus - te NEM fogsz tudni mit kezdeni.

Szexuálpszichológust keressen fel, mert ez magától nem fog változni.


Amúgy tanulság feleim... úgy belevágni egy kapcsolatba hogy nem tudod milyen a másikkal a szex. Hát ez van, ezt a batyut már a nyakadba vetted :)

2023. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ahogy a nyakamba vettem,adott esetben ha számomra kényelmetlen,akkor úgy le is passzolom :)
2023. máj. 10. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!