Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem engedi a prosti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a prosti, hogy nézzem ahogy a punciját borotválja?

Figyelt kérdés

Már két éve járok rendszeresen egy nagyon csinos 21 éves prostihoz. Én vagyok a legkomolyabb visszajárósa, sok pénzt hagytam már nála. A korkülönbség ellenére (én 51/F) nagyon jól megtaláljuk a közös hangot, sokat dumálunk, ismerjük egymás privát életét, szoktunk hülyülni együtt és persze a szex is fantasztikus számomra vele. Mindig csak egy óra együttlétet szoktam fizetni, de ha nincs más vendég vagy egyéb dolga utánam, sose küld el a végén, én sem rohanok, van, hogy 2-3 órát is nála vagyok, elvagyunk mindig jól egymással.


Gyakran együtt is zuhanyzunk, egy dolgot viszont nem enged meg és ez hihetetlenül idegesít engem. Néha olyankor borotválja a punciját amikor ott vagyok és ilyenkor nem engedi, hogy megnézzem hogy csinálja, pedig engem nagyon felizgatna, annyira kíváncsi lennék rá! Elfordul, úgy csinálja, hogy ne lássam, takargatja, azt mondja neki ez nagyon kínos és hogy ne nézzem közben legyek szíves. Ajánlottam már plusz pénzt is érte, ha egyszer végignézhetném szemből, de nem fogadta el, nem megy bele.


Ilyen komolyan létezik? Bármennyit simogathatom, nyalhatom, dughatom a punciját, de borotválkozás közben ha látnám az már kínos neki? Ez szerintetek egy műhiszti csak, vagy valóban ennyire intim dolog a nőknek a borotválkozás, hogy ennyire kínos nekik ha más is látja?



2023. máj. 11. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A borotválkozással én is nagyon sokáig szemérmes voltam a párom előtt. Te attól hogy sokszor jársz hozzá, a párja sem vagy. Ha őt ez zavarja, akkor sem fogja megengedni, hiába ajánlasz pénzt neki érte. Ezt vagy megérted vagy nem.
2023. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek mások a határai, és tiszteletben kell tartani. Nincs olyan hogy műhiszti, a nem azt jelenti hogy nem.
2023. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne probléma. De eltudom hinni hogy valakinek az.


Nálam a fültisztítás ilyen. Majdnem hiszti rohamot kaptam amikor párom beállt az ajtóban hogy végignézi. (Nem szexuális jellegű de mindenkinek vannak mások számára érthetetlen dolgai)

2023. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem azért van az a pénz....
2023. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Jó, akkor egy prosti semennyiért nem fogja megengedni, hogy ezt megnézd. Most jöhetnek a felpontozások. :))) 4-es.
2023. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

A prosti is ember

csak éjfélkor rendel


Ha neki ez akármilyen okból kellemetlen, tartsd tiszteletben.

2023. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez rímelik.
2023. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Csak szégyenlős a lelkem.
2023. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A baràtnőm sem engedte akivel együtt éltem. Furi de intimebb nekik ez lehet mint a szex :D Kicsit olyan mint hogy fehérneműben nem làthatod de a feszülős bikinivel semmi gond
2023. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nagyok sok lánynak borotváltam a punciját. Énnis találkoztam olyannal, aki nem akarta azt se hogy nézzem. Aztán vele is "jóra" fordult. Később bevallotta, hogy jobban sikerült nekem, mint ha magának csinálta volna.
2023. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!