Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen női test mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen női test mennyire vonzó szexuálisan? 10/?


2023. máj. 12. 14:36
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
60%

Szilikonsegg?

Mindegy is, marhára aránytalan. Nekem olyan 4/10

2023. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a sportos nőket, tehát számomra vonzó.
2023. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
72%
Még 30 képet felthettél volna. Hatha az egyiken nem ugyanúgy nézne ki.
2023. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
78%

Na jó, rögzítsük megint, mert azóta is sorra jönnek a kommentek, hogy sportos segg, meg szétgyúrt hátsó: _kövér_ segge senkinek nem lesz attól, mert edz. Ez a segg _kövér_, nem izmos. Illetve valójában egyik sem, hiszen mint mondtam, ez egy direkt erre a célra gyártott, kipárnázott leggings, ami most nagyon megy.


A sportos, izmos segg kicsi. Ha lát valaki kézis, futó, vagy mondjuk röpis, azaz tényleg sportos, izmos csajon ilyen segget, szóljon.

Nem fog.

[link]

[link]

[link]


Ne keverjük a fogalmakat. Guggolástól senkinek nem lesz ilyen. Csokitól inkább. De akkor a hasa sem marad ilyen. Ezért nincs nagy segg és lapos has sohasem együtt.


A képen szereplő segg ennek a szivaccsal kitömött leggingsnek a "csodája":

[link]

Sportos, izmos női segg:

[link]

Kitömött leggings:

[link]


Comprende?

2023. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
18%

A legtöbb válaszoló aki leszólta a csajt, bepisilne, ha élőben megfoghatná a kérdésben szereplő feneket.

Szerintem nagyon jó a csaj, baromira tetszik a feneke. A melle sajnos kicsi ami nekem zavaró, de kompenzálni tudná a kisugárzásával és a szexi testével.

2023. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
76%
#25 Nem hinném, ellenben te nagyon meglepődnél, ha rámarkolnál, és csak a szivacsot éreznéd a szövet alatt.
2023. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
A bicepsze is tömött?
2023. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy csípőficamos kislány, nem nő.
2023. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
56%

#27

Nem. Éppen ezért nem lehet ilyen kövér segge.

Értsétek már az emberi test anatómiáját.

2023. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 Rózsany Májzli ***** válasza:
100%

Tessék, ennyire van kitömve a nadrág (semmenyire):


[link]

[link]

[link]


Rövidnadrágban van és konkrétan látszik ahol a combhajlító találkozik a nagy farizommal, ha a combja ilyen izmos a feneke miért ne lehetne????


Egyébként meg olyan is van, hogy valakinek hájas a feneke, de a hasa lapos, főleg fiatal fekete nőknél, de ez genetika függvénye, a fehérek közül is van aki oda hízik (a fenti csaj esetében viszont ez izom, azért is változó nagyon az alkata mert van hogy elhanyagolja az edzést, a jó táplálkozást, stb.).


Főleg a második képet ajánlom tanulmányozni, ha még mindig nem hinnéd el.

2023. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!