Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire egészséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Párommal nemrég megpróbálkoztunk a prosztata masszázzsal és volt egy kis gond. Elkapta a nevetőgörcs. Annyira csiklandós ott neki, hogy nem bír megmaradni mozdulatlanul és csak nevet. Így nem is sikerült az egész, és inkább feladtuk. Ez ellen lehet valamit tenni? Nagyon ki akarjuk próbálni szóval ha van valami tanács, vagy ötlet, mindet meghallgatjuk szívesen! Más is járt már így?

2023. máj. 14. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol csiklandós pontosan?
2023. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többek közt az ánuszánál
2023. máj. 14. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ne érinteni a fenekét, csak a nyílást
2023. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én ott sosem éreztem még kismértékű csiklandó érzést sem. Ilyenről még csak nem is olvastam. Simán belém tudott hatolni mindig az ujjával. Gumikesztyűvel szokta csinálni megfelelő mennyiségű síkosítókrém használatával. Próbáld meg úgy, hogy nemcsak cirógatod az ánuszát, helyette masszírozod némi nyomóerő kíséretében, a másik kezeddel közben izgatod a farkát. Mikor már érzed, hogy kezd ellazulni, szépen lassan dugd belé tövig az ujjadat. Ha sikerül, rendkívül kellemes érzéseket fogsz nyújtani a párodnak.
2023. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!