Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám kiválasztani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiválasztani az ideális pénisz ketrecet ?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm elhatároztuk hogy kiprobáljuk de nem tudjuk honnan kéne megvennünk vagy pontosan milyet. Elsőnek műanyagot néztünk és valami olcsóbbat maxiumum ilyen 20k amit ádnánk érte.

Szivesen fogadnék tippeket mire kell ilyenkor különösen odafigyelni azon kivűl hogy lemérjük. Ha esetleg valakinek van egy bevált helyről , tipusról referenciája azt szivesen fogadom.

Fontos lenne hogy akár személyesen lehessen átvenni és cserélési garancia is legyen rajta ha mégse lenne jó Budapesten.

Illetve azt hallottam hogy nem jó ha nagy ezért az lenne a kérdésem mennyi az a cm amivel a méretem alatt még nem okozna nagyobb gondot viselni ha esetleg nem lenne pont a méret az én hosszomban.



2023. máj. 14. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csere soha nincs szexuális segédeszköznél, max ha motorhiba lesz. Nekem fém van. Jól bevált.

[link]

2023. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én már 5 fajtát próbáltam, és egyik se jó. Az a tapasztalatom hogy nagyon nehéz olyat választani, ami pár óránál tovább hordható.
2023. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul:

[link]

(Google fordító ha nem)

Általában azt szokták mondani hogy egy picit, kb1cm-vel kisebb legyen a ketrec belső hossza.


Én ilyenre gyűjtők egyébként.

[link]

2023. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. Köszi ezt nem is tudtam . Esetleg olcsóbban nem tudnál ajánlani elsőnek ez kicsit drága.


3. Köszi az infót

2023. máj. 14. 15:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexcuccokban az olcsók pénzkidobás. Szerintem #2 az 5 olcsóból vett volna 1 minőségit, akkor élvezné
2023. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Azt árulja már el valaki, hogy mi a sz@rt tudtok élvezni ezen? és ki az, aki egyáltalán élvezi, a partner, vagy aki hordja? Miért van itt olyan rendszeresen péniszketreces kérdés, amikor pl. én soha nem hallottam róla? Itt van a gyülekezőhely? Mivel máshol nem lehet megbeszélni, gondolom.
2023. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6.

Na azt mondja:


Ad1 szexsoposok elmondása szerint ez a top 3 eladót termékkategóriában van.


Ad2 A férfi azt élvezi hogy nem tud elélvezni, és a nője pedig él a hatalmával hogy ezért dolgokat csináltat vele.


Ad3 A nő pedig élvezi hogy ki van szolgálva. És persze élvezi azt is hogy ennyire értékes a másiknak.


Ad4 Lehet máshol is beszélni róla. Van egy 20éves index fórum ami még most is pörög. A bdsm társkeresőkön is van róla téma.


Minden kérdésedre választ kaptál?

2023. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Na én ebből semmit sem tudok elhinni. Sem azt, hogy van rá kereslet, sem azt, hogy élvezik. Hol van bennem a hiba?
2023. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8. Biztos azért van vagy 100féle gyártó, 1000 féle termékkel, mert nincs rá kereslet.

Meg az se véletlen hogy, onlyfanso is van sokan akik dominaságból élnek.


Jó hát nőből jóval ritkább, aki tényleg élvez ilyet csinálni, nyilván csak a párja miatt megy bele. Vagy vannak a nagyon féltékenyek esteleg. De a férfi részről ez egyre gyakori dolog.

2023. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a "ketrec" rezeg, csiklandoz, vagy csinál valamit?
2023. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!