Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a nők inkább a fiatalabb férfiakat kedvelik szex terén? Nem az anya-fia videókra gondolok. A feleségem egy jó tízessel fiatalabb férfival tart fent erotikus kapcsolatot. Engem egy 12 évvel idősebb nő talált meg szexkapcsolatra.

Figyelt kérdés
Az előtte levő szexpartner is 9 évvel volt fiatalabb. A feleségem szerint neki extra izgalmat jelent, ha a partnere jóval fiatalabb. Mi egymással sajnos ritkán szeretkezünk, a 24 év után nehéz újat mutatni a partnernek.

#Ez jellemző?
2023. máj. 14. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők is szeretik a náluknál fiatalabb pasikat , ahogyan mi férfiak sem vetjük el ennek a lehetőségét .
2023. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan normális de az én feleségem a velem egykorúakra bukik. Pedig szívesen megdugatnám pár huszonéves bikával !
2023. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
2/ - miért , menni idősek vagytok ?
2023. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A feleségem 16 évnél húzta meg a határt, de ha jól tudom egy partnere sem volt 27 alatti.
2023. máj. 14. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Én inkább a saját korosztályombeli (vagy a kicsit idősebb) férfiakat preferálom.

Engem viszont rendre a fiatalabb férfiak találnak meg. Nem egyszerű.

2023. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

30-asok vagyunk. Azért megnézném pár 18-20 évessel. Nekik tényleg mindig áll a farkuk, még ha fejben éretlenek is :)


2-es

2023. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem mindig a nálam sokkal idősebb és igénytelen s csúnya nők akartak maguknak . A sokkal idősebb alatt, legalább a 20 év korkülönbséget értem .
2023. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a nőknél pont fordítva van bro'! A nők többnyire idősebb, vagy kb. velük egykorú pasikra gerjednek. Ettől még van aki a nála fiatalabbakat kedveli, de sokkal kevesebb (annál pláne kevesebb mint ahány fiatal akarna "milfet" dugni).
2023. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mert a fiatalság és a vele járó erő, egészség, életkedv mindig is vonzó lesz. öregedni pedig szívás. ez a törvényszerűség előbb-utóbb mindenkit érint és az élet leginkább kényelmetlen igazságai közé tartozik, ezért is hadakoznak annyian ellene, költenek rá vagyonokat, ámítják magukat mézesmázos hazugságokkal, stb.

nőként a 20-as éveid elején, férfiként a 20-as éveid végén van csúcson a külső vonzerőd, ennyi.

2023. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!