Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tolerálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tolerálnátok egy srác merevedési zavarait?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy sose bírtam sokáig mereven tartani a farkam, pláne ha lánnyal vagyok és nem magammal. Idő és türelem segíthetne a lány részéről, mennyit várnátok, ha amúgy lenne érzelem?
2023. máj. 15. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezt miért nem a csajodtól kérdezed meg???
2023. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vajon?:D
2023. máj. 15. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert töketlen vagy?
2023. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most keményen odaszóltál, nagyon ügyes voltál.
2023. máj. 15. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked több idő megnyilnod es amiatt van ilyen problémád, vagy lelkisebb vagy mint a többi srác, én biszexualis vagyok es inkább lanyokat preferalom, de nekem is volt olyan csajjal dolgom akinek több idő kellett a dologhoz és odafigyeles türelem. Olyam fél év kellett neki, mire egymasra hangolodtunk, ha szeretem az illetőt akkor nincs nálam ilyen időlimit nem fogok elhagyni azért, mert neki több idő kell vagy lekileg még nincs felkészülve a dologra
2023. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyula1971 ***** válasza:
Örökké is lehet tolerálni, csak szexmentes élet lesz ezek után.
2023. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!