Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok! Mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok! Mi volt a legdurvább amit próbáltatok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Többeb szopattak meg egyszerre

Számba arcon köptek ,megkötöztek ,lepisilés ,ilyesmi 22/l

2023. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Undorító vagy első
2023. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj kettes, ez a világ nekem sem az én kozegem, de attol még nem kell kommentelni másnak a 4 fal kozotti cselekedeteit. Asaját csajoddal légy boldog más stilusban. Nem kell mást kritizálni.
2023. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
De ez akkor sem egészséges ez, mentális gondjai vannak aki élvezi, hogy leköpik, lehugyozzák
2023. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nálam is ugyanaz, mint az elsőnél.

Leköptek, lepisiltek, folytogatás, durva szoptatás, pofozás stb :)

2023. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bedrik ***** válasza:
96%
Ilyenek mint a kettes mindenütt megjelennek, hogy bekommenteljék a hülye válaszaikat. Szánalmas fajta...
2023. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezzétek az életet ahogy tetszik, ne hallgassatok senkire. :)
2023. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az nem élet élvezés, hogy maradandó testi és lelki károkat okoznak egymásnak...
2023. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a legdurvább egy buliban történt, ahol ki voltam kötözve és mindenki szabadon használhatott kedvére. Ki volt téve egy tál gumi óvszer, így megdughattak és szopathattak is. Voltak enyhe mazo játékok is, mint fenekelés, mellre ütés, bimbó csavarás, illetve pofont és a legvégén pisit is kaptam.

Mielőtt elítélnétek, ahogy fentebb is mondták, vannak, akik szeretik ezt vagy így érzik jól magukat. Én szeretem a kihasználtságot, valahol a megaláztatást is, ez persze régen nem tetszett, de mára elfogadtam, hogy erre szükségem van.

2023. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2%
Utolsó az jó ha szereted, de el kell ismerned, hogy ez betegség. Van valami agyi gondod
2023. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!