Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahoz hogy egy fiú sikeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahoz hogy egy fiú sikeres legyen a jó külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Én nem kellek egy lánynak sem, nem kellek senkinek, vissza sem írt soha egy lány sem, még akit élőben ismertem meg ők sem. Gondolom egy helyes fiúnak nincs ilyen gondja. Sosem volt barátnőm nekem és szerintem nem is lesz. 26F
2023. máj. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Akárki akármit mond a külső igen fontos, de az is csak 1 tényező. Ha van mellé szöveged, humoros, kedves vicces vagy, még megnyerőbb leszel.

Nyilván vannak bizonyos dolgok, amin te magad is tudsz változtatni.

2023. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Csak egy példa hogy nincs igazad. Péter Crouch
2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A külső fontos. De határozottan nem a legfontosabb.

Ismerek nem is egy férfit, akik még jóindulattal sem nevezhetőek jóképűnek.

Ellenben fergeteges humoruk van, magával ragadó személyiségük, jó kommunikációs képességeik, életvidámak, stb.

2023. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem voltam igazán sikeres a nőknél , bár én soha nem adtam fel , ugyan is van az a mondás , aki keres , az talál .

És ez így is lett .

Igaz , nem dicsekedhetek azzal , hogy sok barátnőm volt , de akik voltak , azokkal mind komoly kapcsolatom volt , ami évekig tartott .

Nekem sok lány mondta annak idején őszintén a szemembe , hogy számukra én egyáltalán nem vagyok egy helyesnek mondható pasi , meg más téren sem tartottak vonzónak , vagy is nem én voltam számukra a férfi ideáljuk .

Volt egy lány , akinél 3 évig próbálkoztam , majd jött egy vagány kinézetű s nagy dumás csávó és az első próbálkozása megnyerő lett a lány számára , olyannyira , hogy még az nap le is feküdt vele .

De felfogtam a és elfogadtam a valós tényeket , nem őrlődtem ez miatt tovább , hanem én is tovább léptem és kerestem olyan lányt , aki olyannak fogadott el , amilyen vagyok .

Ma ha visszagondolok a megélt csalódásokra , rá jövök hogy sok nő "csak kihasznált s játszadozott velem , de voltak akik őszintén kimondták a valós érzelmeiket , amiket nem irántam éreztek , akik nem engem akartak s ha bele gondolok , túlságosan makacsul , görcsösen akartam magamnak barátnőt , mert szeretetre vágytam és szeretni akartam , de mind ere nagyon sokáig kellett várnom .

De ma van egy párom , akivel már több mint 10 éve együtt vagyunk és akivel családot alapítottunk .

Bár utólag is úgy érzem , hogy mind ezért , nekem nagyon keményen meg kellett "küzdenem , de végül elértem életem egyik legfőbb célját .

Neked is azt kívánom , kedves kérdező hogy ne add fel és találd meg életed párját .

46 F

2023. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

1. Tegyél a külsődért (öltözködés, ápoltság, túlsúlyt dobd le, rendszeres sport) és ezzel már a jobbféle pasik közé kerülsz


2. Keress sok pénzt, legyen jó állásod


3. Legyen egy érdekes életed, hobbijaid


A nők kb csak ennyit várnak el, mit nem lehet ezen érteni?


... hogy aztán mindebbe beszállhassanak, a pénzed felét elvigyék, a karriered mellett még több házimunkára kényszerítsenek, elvegyék az idődet a barátaidtól, és ha igazán jól mennek a dolgok, leszülhessenek, és akkor már nemhogy aludni nem tudsz, de két összefüggő gondolatod nem lesz. Sok szerencsét!

2023. máj. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

A magasság a kulcs. Sajnos azt látom. Ezen meg nem lehet változtatni.


Minél magasabb valaki annál kevésbé kell helyesnek lennie a sikerért.

2023. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
A külső és a pénz. Ha jóképű és magas vagy, kellesz a nőknek. Ha csúnya és alacsony, akkor is kellhetsz nekik, csak akkor egy rahedli pénz kell hozzá.
2023. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
ÖNBIZALOM! Ha ez nincs, akkor kb semmi sincs!
2023. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!