Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy a srác nem akart kinyalni? Vagy nem akartátok kinyalni a csajt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Még nem! Nyalni is imádok! F.
2023. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem volt hogy kértem és nem tették meg. De ritkán kérem, pedig vágyom rá. De sok pasinak sajnos nem igazán jön ez magától.

Pedig nekem biszex lányként rohadt izgató ha kinyalhatok egy csajt, viszonzatlanul is, szóval nem is értem az ilyen pasikat :'D

2023. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy volt. a csajok 80%-a kellemetlen szagú ízű, viszont van egy édesebb, kevésbé nedvedzős szagtalan tipus, na azt viszont imádom. :)
2023. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

#3 az ilyet mi nem férfinak hanem kisfiúnak szoktuk nevezni :) biztos vonzódsz te a nőkhöz?

És ha édes az nem egészséges...

2023. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Ja, mert nem nyalok bele minden lebernyeges, megbarnult, már méterekről is rohadóhalszagú sárgafolyásos sárló lukba, megkérdőjelezed a heteroszexualitásomat? szerintem beteg vagy!
2023. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy előtte nem akart kinyalni. Alkalmi partner volt, nem tudom mi volt a problémája, igazából hozzám érni se nagyon akart. Volt hogy kérdeztem különböző partnereket, hogy megfelelő ízű/illatú vagyok-e. Nyilván a punci nem liliomspray illatú, de eddig nem volt olyan visszajelzés, hogy rossz illatú/koszos lennék.

Mindenki más önként vonult délre, és eddig olyan sem volt, aki kérésre nemet mondott volna.

2023. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Ja, mert 10-ből 8 nő egy elhanyagolt undorító csöves, teljesen igazad van 🤠
2023. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Te a péniszed azért belehelyezed ezekbe a meterekről bűzlő nőkbe, vagy ha nyalni nem elég jó a punci, akkor felöltözöl és hazamész?

2023. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#5 ennek vannak fokozatai, de van akibe a farkam se teszem bele.

Volt olyan is aki csak ízre nem volt számomra finom de amúgy rendben volt meg tiszta volt.. abba azért be. :)

2023. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A jó intimitáshoz fontos a kémia is. Ha gyorsan jutnak az ágyba, gyakran előfordul, hogy nem passzolnak. Ekkor jellemző, hogy kellemetlen illatúnak, ízűnek érzik a másikat. Amennyiben megfelelő adag randevú után döntenek a szex mellett, jellemzően nincs probléma az orális szexnél. Hiszen, egy egészséges ember, ráérez, ki a megfelelő számra, lelkileg, stílusban, vagy éppen kivel passzol a kémia.
2023. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!