Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szerintetek kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek kinek könnyebb szeretőt, vagy szexpartnert találni?Pasiknak vagy csajoknak?És kikre jellemzőbb a félrelépés, csajokra vagy pasikra?Csak csajoktól kérdezném.Nem érdekelnek a pasi vagyok, de szerintem...kezdetű hozzászólások sem.

Figyelt kérdés

#Búzavirág.
2023. máj. 17. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Jó külsejű embereknek. Mindegy milyen nemű az illető.

A félrelépés a gerinctelen emberek legfőbb ismérve

2023. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Csajoknak könnyebb, mert sok pasi könnyen kapható. Ugyanakkor annyiból nehezebb, hogy a csajok válogatósabbak.

Szerintem (!) a pasikra jellemzőbb a félrelépés. Méghozzá főleg azért, mert a pasik között gyakoribb az olyan, aki a szexbe képes csak a testiségért belemenni, függetleníteni az érzelmektől, míg a csajok között az a gyakoribb, hogy kellenek az érzelmek is a szexhez.

2023. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig csak pasik válaszoltak
2023. máj. 17. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:

3-asnak van igaza. Tűpontos.

29N

2023. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
1-es vagyok. És nőnemű
2023. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nőként könnyebb szexpartnert találni. Az a tapasztalatom, hogy sokkal több férfi van fent bármilyen oldalon, sokkal kevesebb nő. De azt ne felejtsük el, hogy azért válogatunk, mert muszáj szerintem. Találkoztam itt olyan emberekkel, akiknek két értelmes mondata nem volt, illetve olyan dolgokat akartak a szexben, ami nekem nem fért bele. Illetve a bizalom is nagyon fontos.

Összességében sokkal könnyebb nőként, de nagyon meg kell válogatni, kivel találkozik az ember.

Egyébként mindkét nemben ugyan úgy megvan a félrelépés szerintem. Csak még mi nők azért lépünk félre, mert valami nem működik esetleg a kapcsolatban, sok férfi is, de hogy van olyan aki csak a kaland miatt.

2023. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fèrfiaknak könnyebb.

A fèlrelèpés is jellemzőbb rájuk.

2023. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!