Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az az összeg, amennyiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az összeg, amennyiért bevállalnátok (természetesen teljes diszkréció mellett), hogy valakinek rendszeres sexuális szolgáltatást nyújtsatok?

Figyelt kérdés
akár kapcsolat mellett ...
2023. máj. 17. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ férfi vagy nőnek kell.
2023. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Te mennyit lennél hajlandó rááldozni?
2023. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Pénzért soha!
2023. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Függene attól, hogy milyen a pasi külsőre és megbízhatóságra és hogy pontosan mire és mennyire lenne igénye. Ha ezek mind úgy állnak együtt, hogy vállalható és nincsen barátom épp, akkor megpróbálnék egy olyan összeget kialkudni, amivel jól kiegészíthetem a keresetemet és neki is fenntartható hosszú távon. Ez a legkevésbé valószínű eset, mert aki teheti, az megfizet nálam szebb és profibb nőket. Nagyobb az esélye, hogy nem vonzó, vagy veszélyes, vagy extrém igényei vannak. Ilyenbe leginkább nem mennék bele, vagy csak nagyon sok pénzért. Például a lakbéremért.
2023. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Én csak egy alkalommal tettem ilyet.

Szóval nem rendszeres volt, csak egy éjszaka.

Akkor 30 éves voltam, a pasi, aki felajánlotta azt a bizonyos összeget 62 volt. Mindenkinél van az a pénz, amiért elgondolkodik ilyenen.

2023. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 És undorító volt az öreg?Előre fizetett, vagy honnan tudtad, hogy nem fog becsapni?

Megmondod mennyit ajánlott?

2023. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szipmatikus a férfi akkor van az a pénz. Hogy mennyi az soktényezős dolog.
2023. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Alkalmanként 10-30 eFt-ért találsz bevállalós lányokat.
2023. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Havi 200 ezret kapok+ ajándékok. Ebben heti 1,néha kettő alkalommal van szex hétvégén. Ő szimpatikus, kedves, helyes,figyelmes, nagyon jó vele a szex, igazán élvezem én is. Szívesen vagyok vele. Néha egy egész délután is itt van. Filmezünk,főzünk, beszélgetünk,összebújunk. 43 éves, nős pasi.


Van egy másik pasi. Ő kevésbé tetszik. Vele inkább ez a csak essünk túl rajta szex van. Nem annyira szeretem ahogy hozzám ér. Semmi gyengédség nincs benne, alig van kommunikáció köztünk. Csak jön és szex úgy, ahogy igényli,aztán megy is. Havonta kétszer kb 1-1 óra szex,de van, hogy még felugrik néha csak egy gyors szopásra mielőtt munkából hazamegy. Gyakorlatilag "tárgyként " kezel aki kielégíti minden szexuális igényét kedve szerint kb.parancsra. Ő havi 100 ezret szokott adni+ korlátlanul használhatom az edzőtermet,szoláriumot. 52 éves, nős pasi


21L

2023. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Férfiként írom, hogy van az a pénz, amiért belemennék.
2023. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!