Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha regisztrálok a rosszlányokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha regisztrálok a rosszlányokra mint hirdető akkor azzal nekem milyen kötelezettségeim lesznek? 21N

Figyelt kérdés
Tényleg vannak stricik akik regisztráció után “terrorban” tartanak ezáltal nekik adnom kell a pénzből amit keresek?

2023. máj. 18. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kefélned kell azokkal akik fizetnek érte
2023. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, csak ha nincs lakásod, akkor felkérhetsz egy stricit, aki rendelkezésedre bocsátja megfelelő díjazás ellenében
2023. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Meg a strigó majd kiképez szépen betör téged
2023. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg semmi amit nem szeretnél, de azért ez nem egy teljesen veszélytelen szakma.
2023. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Elvileg nincs kötelezettséged, viszont mindenképpen érdemes valakiben megbíznod, akinek tudsz szólni ha baj van.

Az egyik ismerősöm azt csinálta, hogy volt egy barátja (nem a pasija) akivel megbeszélte hogy mibe fog belekezdeni. Megbeszélték, hogy amikor jön hozzá ügyfél akkor, elküldi üzenetben a srácnak hogy mennyi időre megy, majd ha az az idő letelt akkor ír neki egy üzenetet. Tudom, hogy kicsit gagyinak hangzik de ettől biztonságban érezte magát a csaj.

2023. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Legyél óvatos mert a legtöbb strici odavan a friss húsért, mert potenciális bevételforrás. Aztán egyik reggel arra ébredsz hogy külföldön vagy más lányokkal egy kamionban.

Én nem javaslom, inkább keress egy sugardaddyt :)

2023. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Hallani olyan sztorikat, hogy jön egy kuncsaft és dugás helyett megfenyeget/összever, hogy onnantól kezdve ő a stricid és adnod kell a pénzből neki rendszeresen, különben újra megvernek, megölnek, stb.


Nem tudom, honnan jött a prosti szakma, mint ötlet, de rossz ötlet, nagyon sok szempontból! Inkább kerüld el messze!!

2023. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell regisztrálnod, innen is sok pasi megdugna. Kezdeném pl. én.
2023. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Csini vagy? Mennyi az annyi?
2023. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Írj privátot :)
2023. máj. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!