Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy a lány azt mondja hogy ő komoly kapcsolatot keresek,aztán egyéjszakás lesz belőle?

Figyelt kérdés
Vannak ilyenre példák hogy a lányok azt mondják a srácnak hogy ők komolyat keresnek,aztán mégiscsak egyéjszakás lesz belőle?
2023. máj. 18. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Van. Fontos az első..mély..benyomás.
2023. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Van. Velem többször is megtörtént. Bár benne van a pakliban hogy ribi vagyok.
2023. máj. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Igen, több az így egyéjszakázó nő, mint aki egyből elmondja, hogy ilyet keres.


Ugyanígy a srácoknál előfordul hogy azt mondják egyéjszakást keresnek aztán kapcsolat lesz belőle

2023. máj. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen még nem volt. Egyéjszakás olyannal volt, akit mondjuk buliban szedtem össze vagy Tinderen megbeszéltük, hogy átmegyek szexelni. Akivel kapcsolatot akartam, azzal sosem csak egyszer szexeltünk.


Ja de, most jut eszembe, volt egy ilyen, mert annyira kicsi farka volt szegénynek, hogy kapcsolatot nem tudtam volna elképzelni vele.

2023. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!