Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire gyakori? Volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori? Volt egy havernőm, aki azt mondta, hogy gyakran átment a 15 éves barátnőjéhez (ő is ennyi volt), és az apja egyszer benyúlt a bugyijába, és hagyta, mert jó érzés volt?

Figyelt kérdés
És ez még a barátnője előtt is titokban maradt...
2023. máj. 20. 12:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

20/20

:D A legtöbb pasi dugná az ilyen szép fiatal lányokat ,csak sokan tagadják... Amúgy meg 15 éves lányról van szó, úgyhogy az már nem pedó kategória! Már többször láttam olyat, hogy kb.14-15 éves lány felnőtt férfival járt! Ez nem csoda mivel a lányok előbb érnek és tényleg nem akarok senkit megbántani de fiúknál még a húszonéves korosztály se tud sokat az ágyban és erre előbb vagy utóbb a legtöbb tini lány rájön és idősebb pasikkal alakítanak ki kapcsolatot

2023. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 nem minden lány ér előbb én 19 évesen nézek ki úgy mint egy 14-15 éves ...
2023. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

22/22


Szerintem az tök aranyos :) Volt régebben ilyen barátnőm és annyira aranyos volt :)

2023. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is megesett..
2023. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!