Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként jobb először kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként jobb először kapcsolatban lenni, meg szexelni mint 25 évesen?

Figyelt kérdés
Tehát ha tiniként tapasztalja meg először az ember a párkapcsolatot és a szexet az jobb mintha 25 évesen csinálná először? Fiatal korban élvezetesebb izgalmasabb az első szex?
2023. máj. 20. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Az első szex mindenkinek akkor a legjobb, amikor készen áll rá fizikailag és mentálisan is. Semmi köze ahhoz, hogy ki hány éves.

Ha egy hülyegyerek rohan a kortársai után, hogy “de már ők dugnak”, és esetleg ő még nem elég érett hozzá, akkor botrányosan szar tud lenni a nemi élet. És ez a későbbiekben is benne marad az ember tudatában. Esetleg önbizalom hiányt, rossz beidegződéseket okoz.

Nincsen előírva, hogy mindenkinek az az ideális, ha 16 évesen és 108 naposan kezd el nemi életet élni

Baromság.

2023. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk inkább úgy, hogy tiniként kicsit macerásabb. Úgy eleve beszervezni a csajt, és a csillagok megfelelő együtállását is összevárni.


De mikor sikerül, akkor nagyon örülsz neki. Most én nem tudom milyen 25 évesen az első intim együttlét, meg aki addig várt az se tudja milyen ha 20 alatt csinálod először


Illetve téged se kell érdekeljen milyen lehetett volna, ha... Három fontos dolgot megemlítenék mindenkinek:1. Az idő előrefelé halad. 2 az idő kegyetlenül halad, nem vár a lemaradókra. Ami volt, az elmúlt, változtatni nem lehet a történteken



33F

2023. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb
2023. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jobb, bar en mar 20 elmultam mire lett baratnom. Fiatalon kicsit macerasabb mert nem vihetsz csak ugy lanyt/fiut haza. Felnottkent ha kulon laksz akkor egyszerubb. Nem biztos hogy az uj baratno rogton akarna talalkozni a szuleiddel, csak par honap mulva, viszont szexxel meg nem varna az ember honapokat. Ha nem laksz kulon, nem viszed haza a szuleidhez a parod akkor esetleg a kocsiban tudnatok csinalni vagy ha van penzetek hotelra.
2023. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!