Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Utoljára május 2-án szexeltem, óvszerrel, az óvszert természetesen megnéztem és minden rendben volt.


Csináltam 2 terhességi tesztet az elmúlt 4 napban, negatív.

A menstruációm viszont 6 napja késik.

Lehet, hogy terhes vagyok de a teszt még nem mutatja ki?



2023. máj. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Elvileg már 8-10 nap is elegendő, hogy kimutassa a teszt, de van azért benne szórás. Én úgy tudom, hogy 2 hét után, már nagy eséllyel biztosra vehető.


Szerintem következő héten szerdán csinálj még egy tesztet, addigra biztos eltelt annyi idő, hogy ki kell mutatnia, ha addig nem jönne meg. Ha pedig akkor is negatív akkor a nőgyógyászoddal kellene felvenni a kapcsolatot, hogy a tesztek negatívak, viszont ennek ellenére továbbra sem jön meg.

2023. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

(Persze sokaknak nem rendszeres vagy ingadozik ez..)


Volt barátnőmnél, ha jól emlékszem ilyen 50 nap is volt, mire megjött.. pedig nem volt terhes csak valami oknál fogva rendszertelen lett neki amit utána orvos segítségével tudott korrigálni azt hiszem..


Nyilván azt nem tudhatom, hogy a tiedben mennyire volt szórás és ez most egy egyedi eset-e.

2023. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igencsak megnyugtattál most!
2023. máj. 20. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak simán késik és azzal sem segítesz rá, hogy ezen aggódsz.

Ahogy fentebb írták a terhességet már 2 hét után kimutatná a teszt.

Plusz gumi volt, nem megszakításos módszer...azért jók az esélyek, hogy simán késik.

2023. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Standard gyakorikérdésekes válasz az esetedre:


BIZTOSAN terhes vagy, és nemibeteg is :D :D



Ezt szokták itt reagálni erre. :)

2023. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!