Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmusig egy nőt. Van erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmusig egy nőt. Van erre igény?

Figyelt kérdés

Van olyan nő aki annyira szereti vagy akarja már végre, hogy fizetne is érte egy profinak?


Ha igen, milyen összegbe mennek ezek a dolgok?



#csikló #nyalás #Nyalorgazmus
2023. máj. 21. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Van olyan taxis, aki annyira szeret vezetni, hogy fizet az utasnak?


Na, kb. ilyen a kérdésed.

2023. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
xd
2023. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehetetlen, de tételezzük fel, bármennyit hajlandó lennék fizetni. De miért is? Ki mondja, hogy profi?😄
2023. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A profin látod hogy érett, komoly ember. A beszédén is érezni, nem olyan mint egy nyomi incel. Masrészt ad garanciát. Kóklerekkel ne álljatok le!



Egyes kicsit eltévedtél, ez a hasonlat sehogy nem illik ide.

2023. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolom, hogy a kérdező egy 2mp alatt gatyájába élvező fajta aki közelről akkor látott puncit amikor közelebb hajolt a monitorhoz? :D
2023. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nincs. Miért is fizetnék ilyesmiért, amikor ezt sokan örömmel megtennék/megteszik ingyen is. Sőt, vannak férfiak, akik még maguk fizetnének azért, hogy nyalhassanak.

N

2023. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, az elmélet meg a gyakorlat más 🤭
2023. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6, tudod van akinek nem számít, de mondjuk a diszkréció, minőség, és kényelem is lehet szempont.
2023. máj. 21. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen csinálnám, de ellenszolgáltatás nélkül. Nincs annál szebb, izgatóbb a számomra, mint amikor a partnerem élvez, viszont nem vagyok prostituált.
2023. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam prostinál 50-et fizettem.
2023. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!