Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társ keresőn megismertem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társ keresőn megismertem egy pasit.Csak kalandot keres ő is meg én is.Első találkozásunkor lefeküdtünk egymással.Majd mikor este mentem haza tőle a pasi mondta,ha úgy gondolom akkor írjak még neki,ha van kedvem.Nem a pasinak kéne keresnie a nőt?

Figyelt kérdés
Első találkozásunk után amúgy még az nap éjjel rám írt,hogy reméli hogy éppségben haza értem...Erre válaszoltam neki,hogy igen.Azóta egy szót sem váltottunk.2 napja volt ez.Most nekem kéne beszélgetést kezdeményezni vagy neki?

2023. máj. 22. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez egy szexkapcsolat, engedd el a szokásos köröket és az ezen való agyalást. Ha szeretnél még vele lenni írj rá, ő már az értésedre adta, hogy részéről benne van.
2023. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz még tőle valamit, akkor nyugodtan írhatsz te is, aztán majd kiderül. Gondolom, nem fogsz a kardodba dőlni, ha esteleg ez ennyi volt, erre kerestétek egymást.
2023. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt vele a sex és es
2023. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó volt a szex.de elsőre nem várjon csodát az ember.....ráadásul én rohadtul izgultam meg szégyenlős voltam.
2023. máj. 22. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

🤪

Az előbb hívott a srác, kérte, vegyem át a feladatot, visszamegy a hegyekbe birkapásztornak. Üzeni, hogy ne haragudj, de bégetésés madárcsicser nélkül egy percig se tud élni.

2023. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Két verziót tudnék feltételezni:

a) kicsit estlen a srác ha kezdeményezni kell, de nem ugrik el a "feladat" elől ha megint lehetőség van;

b) szimplán csak dugópajti vagy neki aki ha van akkor van, ha nincs akkor sincs gond mert van helyette más.

Amúgy meg mit agyalod túl? A XXI. században te is mondhatod neki, hogy hellóka nincs kedved ismételni x napon? Ha leráz valami kifogással ÉS nem ajánl fel helyette egyből másik napot akkor tudhatod hogy ez a story csak egyetlen dugásról szólt és pont.

2023. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak van, hogy nagyon nyíltan kijelentik mit szeretnének. Ez a srác pont ezt tette. "Élj vissza" a szavaival. Dobj neki egy üzenetet, ha van kedved még lefeküdni vele.


Ő nem hazudott, konkrétan leírta mit és kit keres. Ne te keresd a miértet, fogd a szavánál, amit mond, azt tekintsd ténynek (most nyilván arra gondolok, amit kijelentett a szándékaival kapcsolatban). Nem a te tiszted az ő fejébe látni. Ha akar többet, majd mondja.


Ha pedig mindenképp komoly kapcsolatra vágysz, akkor őt hagyd a fenébe. Neki tényleg csak néhány estés szórakozás vagy. Ha ez neked oké, akkor meg érezd vele jól magad. Ilyen egyszerű.

2023. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Horst ***** válasza:
100%

Férfiként, úgy értelmezném, hogy nehezére esett elvonatkoztatni a szexkapcsolat részétől az együtt léteteknek és azért annyira érdekelted, hogy próbáljon megbizonyosodni arról, hogy a) hazaértél rendben (tudom ürügynek tűnik, de nekem is fontos lenne) b) nyisson egy utat, ha ismételni szeretnéd.


Tanácsként mondom, hogy amit a normális férfiak mondanak azt nem kell megcsavarni 10x és mögöttes tartalmat feltételezni. Egyszerűek vagyunk, mint a faék. 32/F

2023. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Hmm azt hiszem lenne kedvem ismerkedni... én írni is fogok. :D
2023. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki az előbb.Azt válaszolta,hogy már kezdett megijedni,hogy nem fogom többet keresni.
2023. máj. 23. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!