Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadott manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott manapság a nők részéről az, ha egy férfi borotválja a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a mai világban nincsen semmi eget rengető se abban, ha egy férfi borotválja ott lent, mert ezt lehet, hogy a saját ízlése miatt csinálja, meg azért csak jobb szerintem egy lánynak az, ha nem egy dzsungelben kell keresgélnie.

2023. máj. 23. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Párom rövidre vágja, sokkal jobban szeretem így😊
2023. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha keresgélni kell a pöcsöd, akkor ott nem a prémmel van a probléma 😂

Én kifejezetten nem szeretem a borotvált kolbit. Borzasztóan érzékeny a bőröm. Egy kis borostától olyan lesz a szex, mintha vérfürdőt rendeztünk volna

2023. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarja őket - ahogy téged sem gondolom a fazonírozott p.nci. Ettől még nem ez lesz a döntő szempont az ágybabújás mellett / ellen.
2023. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

Azt sehol se írtam, hogy az enyémet keresgélni kellene.:D

2023. máj. 23. 18:10
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

Természetesen a fazonírozott p.uncival sincsen semmi gond.

2023. máj. 23. 18:11
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ezt írtad: “csak jobb szerintem egy lánynak az, ha nem egy dzsungelben kell keresgélnie.”

Feltételeztem keresni kell…

2023. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Elfogadott?? Szerintem meg alap, legalább is ha szeretne orális szexet.
2023. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Tele van az etetőm ezzel az “alap” szóval.

Tudod mi az ALAP? A higiénia, ami nem a csupasz puncinál/faxnál kezdődik, és a kölcsönös örömszerzés gondolata. Minden más megbeszélés kérdése. Amikor én fiatal voltam, senki nem szőrtelenített, mégis mindenki tudott tisztálkodni. Ostoba újkori baromság, hogy mindenkinek csupasz a segge

2023. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ehhez semmi közük a nőknek. Az ember fogja és kényelmi és higéniai okból rövidre vágja és annyi.
2023. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a férfiak többsége borotválja vagy legalább rövidre vágja. Legalábbis a 18-30 közötti korosztály többsége biztosan.
2023. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!