Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak mi a jó az egyéjszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi a jó az egyéjszakás kalandokban?

Figyelt kérdés
Nyilván az a férfi, aki nem szereti és csak a p.nája kell neki, az nem fog azzal foglalkozni, hogy élvezze. Szóval mi is a jó benne, hogy r.bancként fognak róla beszélni?

2023. máj. 24. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha én kezdeményezem,akkor nem a férfi használ engem,hanem én őt és de,azzal foglalkozik,hidd el! Egy nő mindig pontosan tudja mit csinál.
2023. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Az elvezet miatt :)
2023. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Vonatkoztass el a férfi-női sztereotípiáktól. Nő vagyok és szeretem az ilyen kalandokat, mert ott van annak az izgalma ahogy eljutunk az ágyig, az újdonság, a kíváncsiság, és a kötetlenség. Nem kellenek a fölösleges érzelmi körök, a nőknek sem mindig fontos, csak őszintén. Mindig élveztem, és sosem jártam úgy, hogy nem foglalkoztak volna azzal, hogy én is élvezzem. Hogy r*binek tart-e valaki, vagy sem az meg pont nem izgat.

(privit ne írjatok, most nem keresek senkit)

2023. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
A második éjszaka :)
2023. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan az ami a férfinak (élvezni a szexet és elélvezni).
2023. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Az élvezet miatt. Ne privizz, mert tiltani foglak!
2023. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Az orgazmus? ;)
2023. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Majdnem volt a múlt héten egy egyéjszakás kalandom. Azért majdnem, mert sok csók meg petting volt, de behatolásos szex nem (miattam nem). Viszont abban nem vagyok biztos, hogy nem figyelt volna arra, hogy nekem is jó legyen.


Amikor smároltunk és olyat csinált ami nem tetszett, akkor szóltam és abbahagyta illetve amikor mondtam, hogy mit szeretnék, azt is csinálta. Vagy pl.: kicsit hosszabb (vállig érő) haja van a srácnak ami félig fel volt kötve, de nekem tetszik a haja, a kedvemért kibontotta. Stb stb. Szóval csókolózás és petting közben figyelmes volt, mert meg tudtuk beszélni közbe, hogy mit ne és mit igen.


Persze ez nem jelenti azt, hogy a szex is ilyen lett volna, de azt se hogy nem. Másrészt meg szerintem beindítja a partnert, ha a másik azt látja élvezi amit a másik csinál. Szóval szerintem ez nem egyértelmű.

2023. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
A sok ribi hogy megmagyarázza a bizonyitványt...
2023. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen szükségem van rá, mivel nincs párom, igényeim pedig vannak.

Nagyon elvagyok havazva a munkám miatt, így arra sincs időm, hogy egy tartós szexpartnert keressek, mert ahhoz is össze kell ismerkedni, beszélgetni...

Ellenben ha megnyitom a legnépszerűbb randiappot, mindig sok üzenetet kapok rövid időn belül, aztán gyorsan megbeszélünk egy találkozót, és legalább nem kielégületlen alszom el aznap este.

2023. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!